Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

11.02.2017

На Полтавщині з 1 березня проходитиме місячник добровільної здачі зброї

З 1 до 31 березня в Полтавській області проходитиме місячник добровільної здачі зброї

На Полтавщині з 1 березня проходитиме місячник добровільної здачі зброї Останнім часом на території Полтавської області погіршилася ситуація пов’язана з незаконним зберіганням, перевезенням та застосуванням зброї, боєприпасів та вибухівки.

Тому з метою боротьби з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухівки, профілактики злочинів, пов’язаних з їх використанням, та на виконання Плану основних заходів Національної поліції України на 2017 рік заплановано проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, який відбудеться з 01.03.2017 року по 31.03.2017 року, в ході якого, відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України –“ ...звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини, або вибухові пристрої ." При добровільній здачі незареєстрованої зброї під час проведення «місячника добровільної здачі зброї» громадяни мають право на її реєстрацію у власне користування.

Звертаючись до власників зареєстрованої зброї, звертаємо увагу на те, як зберігається належна їм зброя, слід забезпечити її бездоганне зберігання, виключити доступ до неї сторонніх осіб в тому числі дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківці зібрали продукти та теплі речі воїнам АТО

Вчасно здавши зброю, боєприпаси, вибухівку, що незаконно зберігається, ви уникнете відповідальності, а можливо комусь збережете життя.

За інформацією Гребінківського відділу Полтавщини


Схожі матеріали:
👁 1095
Категорія: Новини Гребінки
Теги: боєприпаси, новини Гребінки, вибухівка, зброя, здача зброї
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ