|
|
 20 травня в Лубнах поліція припинила незаконну діяльність у сфері грального бізнесу.
Мережу приміщень, що використовувалися для підпільного грального бізнесу, шляхом проведення санкціонованих обшуків задокументували слідчі Лубенського відділу поліції із залученням батальйону поліції особливого призначення та за процесуального керівництва Лубенської місцевої прокуратури.
В середину до приміщень клієнти потрапляли по телефонному дзвінку та за об
...
Читати далі »
21.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1549
|
 (0)
|
|
|
|
|
 Сьогодні відбулася передача 49 автомобілів екстреної швидкої допомоги, що куплені для Полтавщини за кошти Світового банку.
Доки тривала процедура оформлення, 25 «швидких» зберігалися на стадіоні «Ворскла» та ще 24 – на автобазі Департаменту охорони здоров’я.
Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов особисто перевірив оснащення карет відповідно до всіх документів. Вони обладнані GPRS-системою, киснем, дефібр
...
Читати далі »
21.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1389
|
 (0)
|
|
|
|
|
 До поліції Лубенщини надійшла інформація, що на території району невідомі особи шляхом зриву вхідних дверей з контейнера мобільного зв’язку вчинили крадіжку акумуляторних батарей.
Відпрацювавши місце вчинення крадіжки та провівши першочергові оперативно-розшукові заходи, працівники сектору кримінальної поліції встановили, що до вчинення кримінального правопорушення причетні двоє жителів Київської області (1999 та 1984 р.н.)
Слідчими оголоше
...
Читати далі »
21.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1674
|
 (0)
|
|
|
|
|
 Карантин – це серйозний виклик для будь-якої людини чи бізнесу. Проте нові умови змушують приватних підприємців не тільки пристосовуватися, але й шукати нові шляхи та ідеї для розвитку власної справи.
Яскравим прикладом такої переорієнтації є ПП „Калиновомостівське“ що на пирятинщині. Як вже зазначалося раніше, директор підприємства Анатолій Зубенко на початку року розпочав переобладнання колишнього будинку тваринника для налагоджен
...
Читати далі »
19.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 2022
|
 (0)
|
|
|
|
|
 Під час санкціонованих обшуків, проведених в автомобілях та за адресами проживання фігурантів, а також ймовірних пособників, вилучено психотропів і наркотиків рослинного походження на суму понад 100 тисяч гривень.
Групу наркоділків, яка діяла на території Миргорода та Миргородського району, викрили працівники Миргородської місцевої прокуратури спільно з управлінням протидії наркозлочинності поліції Полтавщини.
До затримання трьох місцевих жителів, підозрюваних у незаконн
...
Читати далі »
19.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1365
|
 (0)
|
|
|
|
|
 Стягнення коштів на користь держави – один із обов’язків, покладених на органи виконавчої служби. Повернені фахівцями юстиції борги за несплату штрафів, податків чи судового збору, сприяють наповненню бюджету.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
...
Читати далі »
19.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1545
|
 (0)
|
|
|
|
|
 Для нелегального бізнесу засновники винаймали нежитлові приміщення у Кременчуці, що працювали під «ширмою» інтернет-кафе.
Незаконну діяльність у сфері грального бізнесу викрили слідчі Полтавщини спільно з працівниками спеціальної поліції, за процесуального керівництва прокуратури Полтавської області, із залученням батальйону поліції особливого призначення.
Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:
...
Читати далі »
19.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1559
|
 (0)
|
|
|
|
|
 Поліцейськими попередньо встановлено, що двоє раніше судимих жителів району 34-х та 39-ти років скоїли ряд злочинів з помешкань громадян.
Чоловіки незаконно проникали до чужих помешкань та викрали велосипед, пральну машину, бойлер та інші речі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
...
Читати далі »
17.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 2336
|
 (0)
|
|
|
|
|
 16 травня у Пирятинському районі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомила пресслужба управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації.
На 157 км дороги Київ – Харків водій вантажівки "DAF" з напівпричепом не вибрав безпечний боковий інтервал руху, не врахував дорожню обстановку та наїхав на подружжя 1984 та 1988 років народження – жителів Городища Черкаської області.
Чолов
...
Читати далі »
17.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 2186
|
 (1)
|
|
|
|
|
 У Полтавській області від корона вірусної хвороби одужали 179 жителів. Відповідно, зменшується й кількість тих, хто хворіє – нині це 75 людей.
Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у своєму telegram-каналі.
Географія поширення захворювання: Кременчук – 103 (нових за добу – 5), Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні &ndas
...
Читати далі »
16.05.2020 | Категорія: Полтавщина |
Переглядів: 1349
|
 (0)
|
|
|
|