Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

11.05.2017

Полтавщина одною з перших підготувалася до захисту проектів ДФРР у Мінрегіоні


Полтавська область виконує вимоги вчасно


Полтавщина одною з перших підготувалася до захисту проектів ДФРР у Мінрегіоні Вчора за участю заступника Міністра Лева Парцхаладзе та начальника управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону Надії Бондарчук відбулася селекторна нарада з регіонами в режимі онлайн. Про це Grebenka.com повідомили Полтавській обласній державній адміністрації.

Розглянули питання щодо інвестиційних проектів місцевого та регіонального розвитку, які планується реалізуватив цьому році у кожному регіоні за підтримки державного фонду регіонального розвитку.

На нараді обговорили стан подачі облдержадміністраціями відібраних регіональними комісіями проектів на визначений для кожної області обсяг бюджетних видатків. Далі проекти має розглянути й перевірити профільне міністерство.

Але більшість регіонів зволікають з подачею повного пакету документів для якнайшвидшого погодження Міжвідомчою комісією. Через відсутність фінансування проектні ідеї залишаються нереалізованими.

Полтавська область виконує вимоги вчасно, адже державний фонд регіонального розвитку — головний інструмент регіональної політики.

На сьогодні з 22 інвестиційних проектів, які відібрала обласна комісія, Урядом вже погоджено фінансування будівництва корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації обласного кардіодиспансеру, міського ЦНАПу в Кременчуці та завершення будівельних робіт на центральному мосту через річку Хорол у Миргороді.

— Три проекти з відібраних — перехідні, затверджені ще з минулого року, — говорить перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. — Решта, цьогорічні, в основному, відповідають стратегії регіонального розвитку: термомодернізація освітніх та медичних закладів, розвиток спорту та розбудова інфраструктури загалом. Їх захищатимемо наприкінці травня.

Завдяки злагодженій співпраці облдержадміністрації, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій, органів місцевого самоврядування всіх рівнів та об’єднаних громад вдалося оперативно підготувати всі необхідні документи.Тож облдержадміністрація представила на 100% підготовлені проекти на всю суму та вчасно виконала доручення Уряду.

Онлайн платформа ДФРР також доопрацьована. Всі проекти відкриті для ознайомлення щодо стану реалізації, виконання будівельних робіт на відібраних об’єктах. Наступним етапом будезахист обласних проектів на міжвідомчій комісії в Мінрегіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині знайдено муміфіковані тіла людей

— Лише Полтавська та Харківська області на 100% виконали завдання та надали повні пакети документівразом з проектами, — говорить Андрій Пісоцький. — Решта регіонів зволікають. Хтось із них не завершив конкурсні відбори, хтось чекає рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування відібраних проектів. У будь-якому випадку, можемо пишатися тим, що для інших областей Полтавщину наводять за взірець, оскільки виконали завдання вчасно й у повному обсязі.

Також, на нараді обговорили стан підготовки проектів Нового Освітнього Простору, сучасних ЦНАПів та Центрів Безпеки в громадах.

У цьогорічному конкурсі на кращий будівельний об’єкт до Дня будівельника всі регіони мають визначитися та вчасно подати пропозиції Мінрегіону.

Схожі матеріали:
👁 869
Категорія: Полтавщина
Теги: Проект, Полтавщина
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
На Полтавщині чоловік викрав припаркований ВАЗ 2109 На Полтавщині чоловік викрав припаркований ВАЗ 2109
У Пирятині на території колишнього м’ясокомбінату знайшли... У Пирятині на території колишнього м’ясокомбінату знайшли...
На Полтавщині у річці, виявили тіло чоловіка На Полтавщині у річці, виявили тіло чоловіка
На водоймах Полтавщини виявили браконьєрські сітки довжин... На водоймах Полтавщини виявили браконьєрські сітки довжин...
На Полтавщині поліція розшукала безвісно зниклого 17-річн... На Полтавщині поліція розшукала безвісно зниклого 17-річн...
У Пирятині відбувся концерт пам'яті Григорія Левченка (ФО... У Пирятині відбувся концерт пам'яті Григорія Левченка (ФО...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ