07.12.2023 Пожежа на Полтавщині забрала життя 52-річного чоловіка
| ||
До Миргородського райвідділу поліції 5 грудня близько 23:00 надійшло повідомлення від працівників ДСНС міста Миргород про загоряння будинку в селі Кибинці Миргородського району. . Отримавши повідомлення на місце події негайно прибули наряди поліції та слідчо-оперативна група. Після ліквідації пожежі в будинку правоохоронці виявили 52-річного власника оселі без ознак життя. Його тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, якщо воно спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України. Обставини та причини пожежі встановлює слідство. Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
Аграрії Полтавщини завершили збір ранніх зернових і зерно... |
На Полтавщині під час відпочинку на водоймі загинув 59-рі... |
Полтавщина системно, злагоджено та комплексно готується д... |
На Полтавщині перейменували понад 300 вулиць |
24 жителям Полтавщини замінять чи видадуть нові «чорнобил... |
Смертю хоробрих поліг священник із Полтавщини отець Олекс... |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|