Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
24.12.2014
Про очищення фасадів будинків від тоталітарної символіки в Гребінці

Більшістю голосів депутати прийняли рішення у зв’язку із скрутним фінансовим становищем утриматися від демонтажу символіки

До редакції звернувся житель Гребінки В. В. Дунай із заявою, в якій порушує питання очищення фасадів будинків від тоталітарної символіки колишнього Радянського Союзу.

В. В. Дунай наголошує, що зірки, які розташовані на фасаді приміщення районного будинку культури у Гребінці, є символами колишнього СРСР і символами держави Російської Федерації, яка веде з Україною неоголошену війну.

Він вимагає демонтувати "зірки”, які розташовані на фасаді приміщення РБК, та іншу символіку, яка б нагадувала про тоталітарну систему СРСР на інших державних установах та будинках міста, а на цих місцях розташувати національний герб України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці пройшов літературний вечір про героїв-шестидесятників

На сесії Гребінківської районної ради, яка відбулася 23 грудня, депутати розглянули подання районної державної адміністрації від 12.12.2014 року №01-45/481, в якому на виконання розпорядження голови ОДА “Про заходи з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Полтавської області”, листа голови ОДА від 25.09.2014, розпорядження голови РДА “Про заходи з усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Гребінківського району" та у відповідь на звернення жителя міста В. В. Дуная рекомендовано сесії районної ради розглянути дане питання по тих об’єктах, що знаходяться у власності територіальних громад.

Більшістю голосів депутати прийняли рішення у зв’язку із скрутним фінансовим становищем утриматися від демонтажу символів колишнього Радянського Союзу, що розміщені на фасаді районного будинку культури.

Гребінчин крайСхожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1367
Теги: Гребінка, символіка, будинок культури
Всього коментарів: 2

0
2 Cat   (26.12.2014)
"Вимагає"  - нічого собі Дунай. ВИМАГАЄ! ох ти ж "вимогатЄль":)) хай ще пересруть за ідеєю дуная єдиний нормальний фасад у Гребінці. Шановний Дунай, не хернею майтеся, а вимагайте добробуту, світла, стабільності  у районі і державі.


0
1 Partizan   (26.12.2014)
Нехай шановний В. В. Дунай, профінансує "очищення", і все буде добре

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ