Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини району
22.09.2017
Результати першого року роботи Гребінківського бюро правової допомоги

Починаючи з 01 вересня 2016 року у місті Гребінка розпочало свою діяльність Гребінківське бюро правової допомоги

Результати першого року роботи Гребінківського бюро правової допомоги14 вересня 2017 року у приміщенні відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» відбулася прес-конференція заступника начальника відділу Вікторії Маковецької із журналістом районної газети «Гребінчин край». Дана прес-конференція була присвячена результатам діяльності бюро за перший рік його роботи.

Починаючи з 01 вересня 2016 року у місті Гребінка розпочало свою діяльність Гребінківське бюро правової допомоги, як самостійний відділ Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Перший рік його роботи дозволяє зробити висновок про ефективність та важливість існування бюро як для мешканців міста Гребінка, так і для всього Гребінківського району. Адже за цей час 353 громадяни отримали первинну правову допомогу, що включає в себе надання роз'яснень, консультацій та складання заяв не процесуального характеру.

Як показує статистика, найчастіше за все особи, що зверталися за правовою допомогою, потребували консультації з сімейних, земельних, житлових питань та з питань соціального забезпечення.

Крім звернень за первинною правовою допомогою, відповідні категорії громадян, визначені Законом України "Про безоплатну правову допомогу", мали змогу отримати і вторинну правову допомогу: складення документів процесуального характеру (позовних заяв, скарг тощо); здійснення представництва інтересів в судах, інших органах місцевого самоврядування; захист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Покупці земель сільськогосподарського призначення

Зокрема, за вказаний період роботи було прийнято 41 таке звернення.

Також працівниками бюро постійно проводяться правопросвітницькі заходи, до яких належать тематичні лекції та семінари, робочі зустрічі та вуличні інформаційно-роз'яснювальні акції.

Нагадаємо, що Гребінківське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Гребінка, пров. Спортивний, 11.

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.


 
«Гребінчин край»


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини району | Переглядів: 862
Теги: БПД, Бюро правової допомоги, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ