Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
12.11.2016
Робоча зустріч Гребінківського БПД

8 листопада заступник начальника відділу «Гребінківське БПД» провела робочу зустріч із завідувачем сектору з питань опіки

Робоча зустріч Гребінківського БПД08 листопада заступник начальника відділу «Гребінківське БПД» Вікторія Маковецька провела робочу зустріч із завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Макогон Іриною Петрівною, про це Grebenka.com повідомив Лубенський місцевий центр БПД.

Працівники БПД постійно проводять зустрічі, міроприємства по інформуванню про роботу бюро та заходи правопросвітництва з метою протидії насильству в сім’ї, попередження злочинності та правопорушень, задля профілактики негативних явищ.

Під час цієї зустрічі Ірину Петрівну ознайомлено із основними завданнями та функціями бюро правової допомоги. Вікторія розповіла про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Пояснила, що всі ці умови створені державою для захисту дітей пільгових категорій та неспроможних сімей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінку притрусило першим снігом

Наприкінці зустрічі було залишено інформативні матеріали з контактами та місцезнаходженням бюро.

09 листопада Вікторія провела вуличне інформування громадян у м. Гребінка. В ході акції роз'яснювала громадянам про їх права на безоплатну первинну правову допомогу та порядок оформлення звернення на отримання вторинної правової допомоги.

Нагадуємо: бюро в Гребінці знаходиться за адресою: пров. Спортивний, 11.

 Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1116
Теги: безоплатна правова допомога, Лубни, бюро, первинна, Полтава, Центр, вторинна, громадяни, Адвокат, право
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ