Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

13.03.2023

Трагедія на Полтавщині: внаслідок падіння гілки смертельно травмувалася жінка


Поліція Полтавщини встановлює обставини загибелі жінки на території Козельщинської територіальної громади


Трагедія на Полтавщині: внаслідок падіння гілки смертельно травмувалася жінкаТрагедія сталася 6 березня у лісопосадці, на виїзді із села Калинівка у бік села Дзюбанівка. Близько 12:50 мешканці Козельщинської громади повідомили на лінію «102» про те, що на жінку впала гілка дерева.

Постраждалу у тяжкому стані ушпиталили до лікарні. На жаль, попри зусилля лікарів, за кілька діб вона померла у медичному закладі.

За попередньою інформацією слідчих, на ділянці полезахисної лісової смуги, де сталася трагедія, того дня проводилися заходи з поліпшення її санітарного стану. Постраждала, 1978 року народження, працювала у складі бригади, яка проводила відповідні роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні змінено процедуру оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху

За даним фактом слідчим  підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 272 частини (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України. У рамках відкритого кримінального провадження тривають слідчі дії.

Схожі матеріали:
👁 1693
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Трагедія, Полтавщина, падіння гілки, смертельно травмувалася жінка




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико... Гребінківська громада прощатиметься із Захиснико...
Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар... Полтавщина опинилася у «золотій середині» за вар...
Гребінківська громада втратила захисника Олексія... Гребінківська громада втратила захисника Олексія...
У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т... У Пирятині пошкодили інсталяцію «Дерево світла т...
На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о... На Лубенщині зіткнулися Mercedes і Volkswagen: о...
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах...
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... У Гребінківській громаді попрощалися із захисник...
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз...
Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн... Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн...
На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ... На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ...
У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м... У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м...
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ