Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
12.04.2018
Триває робота з підготовки проекту над Стратегією розвитку Гребінківської ОТГ

Проект Стратегії передбачає три стратегічні напрямки: економічний розвиток, комфортна і безпечна громада та культурно-просвітницький центр

Триває робота з підготовки проекту над Стратегією розвитку Гребінківської ОТГ11 березня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ. Про це Grebenka.com повідомили у Гребінківській міській раді.

На засіданні робочої групи були присутні представники органів влади, бізнесу, громадськості міста та сіл, які увійшли до складу ОТГ, представників різних галузей: освіти, охорони здоров’я, культури, виробничої сфери, с/г виробництва, підприємництва і т. д. Засідання провела Цапенко Л.В., секретар міської ради. На засіданні обговорено стратегічні напрями та стратегічні цілі розвитку Гребінківської об’єднаної громади. Обговорено та проведено рейтинг оперативних цілей Стратегії.

На попередніх засіданнях робочої групи було напрацьовано бачення розвитку та місії Гребінківської ОТГ. Успішна громада - потужний залізничний вузол, навколо якого створена сучасна логістична інфраструктура.

Тут активно розвивається малий та середній бізнес, який займається вирощенням та глибокою переробкою сільськогосподарської продукції, легкою промисловістю. Це комфортне, затишне та безпечне місце для проживання усіх членів громади, культурного і спортивного розвитку, стартовий майданчик для дитячої творчості, молодіжних ініціатив, активного дозвілля і приємного відпочинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканців Гребінківщини закликають до благоустрою територій

Всі члени робочої групи активно висловлювали свої бачення щодо цілей і завдань Стратегії. Було проведено анкетування серед присутніх на засіданні щодо рейтингу оперативних цілей, які представлені у проекті Стратегії розвитку Гребінківської ОТГ.


 

Проект Стратегії передбачає три стратегічні напрямки: економічний розвиток та створення сприятливих умов для інвестування; комфортна і безпечна громада з ефективним управлінням та якісними послугами для населення; культурно-просвітницький центр, місце для активного спортивного життя та приємного дозвілля.Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1010
Теги: громада, Стратегія розвитку, ОТГ, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ