Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

28.10.2019

У Гребінці до Дня визволення України від фашистських загарбників відвідали літніх людей


За словами керівника проекту Олександра Чепура допомогу на дому отримують 73 особи


У Гребінці до Дня визволення України від фашистських загарбників відвідали літніх людейП’ять років поспіль бере участь у програмі Німецького фонду «Пам'ять, Відповідальність і Майбутнє»  громадська організація «Твій Світ», допомагаючи поліпшити якість життя колишнім жертвам нацизму.

Три проекти на користь жертв нацизму, що реалізовувались на території двох районів області Лубенського та Гребінківського забезпечили отримання регулярної допомоги цією категорією осіб.

За словами керівника проекту Олександра Чепура таку допомогу на дому отримують 73 особи.

Зазвичай волонтери разом з підопічними святкують дні народження, влаштовують творчі майстерні, спільне читання літератури і преси, допомагають у користуванні і ремонті реабілітаційних засобів та  доставці предметів першої необхідності.
 
«У проекті ми використовуємо мультидисциплінарний підхід, коли організовуємо заходи спільно з державними та громадськими організаціями. Часто соціальні робітники терцентру є волонтерами проекту, і наші фахівці разом з ними ефективніше допомагають літнім людям», - говорить Олександр Чепур.


У Гребінці відвідали літніх людей


Так, 25 жовтня 2019 року мільтидисциплінарна команда відвідала вдома ряд підопічних проекту Гребінківщини. Соціальні візити влаштували спільно з територіальним центром соціального обслуговування Гребінківського району.

Цього дня у нагоді виявився велосипед, який отримав один з волонтерів проекту Олег Чекменьов. Транспортний засіб допомагає відвідувати осіб, які проживають у віддалених селах, підвозити необхідні товари та речі для підопічних. Сьогодні, окрім спілкування, волонтери допомагали у заготівці дров для Сухосир Варвари Костянтинівни, 1926 року народження.


У Гребінці відвідали літніх людей
 

«Добре що терцентр співпрацює з цією організацією. Дуже вдячні що є такий проект та допомога», - говорить Варвара Костянтинівна.

Відвідали також Борсук Фаїну Федорівну, Криворучко Ольгу Михайлівну,  Пузік Ольгу Іванівну , Юрченко Віру Трохимівну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За останній тиждень на Гребінківщині померло 6 осіб та вчинено 1 самогубство
 

У Гребінці відвідали літніх людей
 

Встигли поспілкуватися, надати консультації з питань здорового харчування, комфортного облаштування місця проживання та почаювали. Особи похилого віку не приховували радості і позитивні емоції та охоче фотографувалися і ділилися спогадами.


У Гребінці відвідали літніх людей
 

Соціальні візити відбулися у рамках реалізації проекту “Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог».


 
У Гребінці відвідали літніх людей
 
 
У Гребінці відвідали літніх людей


Схожі матеріали:
👁 593
Категорія: Новини Гребінківської громади
Теги: Чепур, терцентр, літні люди, Гребінка
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вісьмом жителям Полтавщини повідомили про підозру за збер... Вісьмом жителям Полтавщини повідомили про підозру за збер...
У Кременчуці 45-річна жінка потрапила під колеса автівки ... У Кременчуці 45-річна жінка потрапила під колеса автівки ...
На Полтавщині затримали бракон’єра з уловом на 2 млн грив... На Полтавщині затримали бракон’єра з уловом на 2 млн грив...
На Полтавщині сталася кривава сварка між двома чоловіками На Полтавщині сталася кривава сварка між двома чоловіками
У Лубнах відкрили унікальну виставку весільних фото (ФОТО... У Лубнах відкрили унікальну виставку весільних фото (ФОТО...
На Полтавщині побутова сварка закінчилась смертельним нож... На Полтавщині побутова сварка закінчилась смертельним нож...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ