Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

22.11.2019

У Гребінці в закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму


21 листопада українці відзначали День гідності та Свободи


У Гребінці в закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму 21 листопада українці відзначали День гідності та Свободи. Цього дня ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року і восени-взимку 2014 року захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір. Ми зі скорботою і вдячністю схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя заради майбутнього України.
 
Саме в цей день, 21 листопада,  до закладу дошкільної освіти “Веселка” завітали представники міського відділу освіти, керівники та вихователі інших дошкільних закладів Гребінківської ОТГ, щоб  стати учасниками семінару  “Формування патріотичної особистості дошкільника як першооснова виховної роботи в закладах дошкільної освіти”.

Програма семінару була насиченою, корисною та цікавою. Вихователь середньої “Б” групи Пащенко Н.А. провела виховне заняття “Змалку патріотів слід плекати – до народної культури прилучати.” Дітки з задоволенням співали, розповідали про українські національні страви, пригадували казки,  прикрашали тістечка за столиками у імпровізованій кав'ярні. А головне – відчували себе справжніми маленькими українцями.

Надзвичайно цікавим і емоційним був квест “Міцна родина – щаслива Україна”. Хлопчики та дівчатка старшої “А” групи разом зі своїм вихователем Куцевол А.А. подорожували рідною країною. Кожна зупинка – цікава сторінка, захоплююча пригода. Діти називали деталі національного одягу,  згадували українські народні казки, за допомогою яскравих світлин створили карту України. Справжній шквал емоцій викликали музичні хореографічні композиції: чудові національні костюми,  до болю щирі пісні про Україну, посмішки і гордість на дитячих обличчях. До участі у захоплюючому дійстві долучилися мами вихованців. В національному одязі, з колами жовто-синіх стрічок, вони символізували матінку-Україну. І щирі сльози на очах присутніх були сильніші, ніж дружні оплески.

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму
 

У Гребінці в закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

Вихователь-методист Ірклієнко Т.А. підбила підсумки семінару та представила презентацію “Патріотичне виховання: як зробити дієвим?”  Вона розповіла про важливу роботу колективу  з громадянського та патріотичного виховання. Адже заклад дошкільної освіти – це місце, де у дітей змалку починається плекання національної свідомості, прищеплення моральних ідеалів та ціннісних орієнтирів. Створені у садочку  національні куточки стали постійним місцем для проведення занять у атмосфері народних традицій та любові до рідної землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів (ФОТО)

Велика щира подяка дружньому колективу “Веселки” за справжнє свято патріотизму, за особливу атмосферу любові, за живе почуття гордості за Україну.

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму

 

У закладі дошкільної освіти “Веселка” пройшло свято патріотизму



Схожі матеріали:
👁 1085
Категорія: Суспільство
Теги: квест, Веселка, Україна




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Гребінківська громада долучилася до велопробігу ... Гребінківська громада долучилася до велопробігу ...
У Гребінківській громаді попрощаються із загибли... У Гребінківській громаді попрощаються із загибли...
У Гребінці яскраво стартували літні канікули для... У Гребінці яскраво стартували літні канікули для...
На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на... На Гребінківщині після перевірок знизили ціни на...
У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього... У Гребінці відбулося зворушливе свято останнього...
У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт... У Гребінківській громаді обговорили бюджет, підт...
На Полтавщині після російської атаки зруйновано ... На Полтавщині після російської атаки зруйновано ...
На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах... На Полтавщині змінять рух приміського поїзда Бах...
У Гребінківській громаді попрощалися із захисник... У Гребінківській громаді попрощалися із захисник...
Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз... Миргородський борець Сеймур Мамедов здобув бронз...
Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн... Майстрині з Гребінківської громади здобули відзн...
На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ... На Полтавщині шукають 69-річного чоловіка, який ...
У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м... У Гребінці відбувся благодійний концерт до Дня м...
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...
Юні футболістки Гребінківської громади здобули п... Юні футболістки Гребінківської громади здобули п...
Удар по енергетиці Полтавської громади Удар по енергетиці Полтавської громади
Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че... Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че...
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ