Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

18.09.2012

У Гребінці відзначили Міжнародний день демократії


Міжнародний день демократії в Гребінці відзначили просвітницькими заходами

Питаннями європейських цінностей і поширення ідей демократії — ось чим всерйоз переймається сучасна молодь. У цьому переконані в Полтавській обласній молодіжній громадській організації «Твій Світ», яка напередодні Міжнародного дня демократії провела в Гребінці просвітницькі заходи.

 Вже вдруге громадські активісти проводять для освітян Гребінківщини семінар – тренінг. На цей раз у програмі заходу було чимало нового.

Тренер просвітницької програми Олександр Чепур у своєму виступі зазначив: «Актуальність формування у молоді таких якостей, як людяність, толерантність, повага до різноманіття думок, ідей, переконань очевидна». Громадські активісти сподіваються, що кожен учасник після заходу усвідомить, який внесок він може зробити у розвиток демократизації суспільства та держави.

Презентована під час зустрічі просвітницька програма під назвою "Простір толерантності” довела присутнім, наскільки актуальними є для сучасної молоді питання терпимості, запобігання дискримінації, ксенофобії та насильства. Проект, який підтримується Фінським Фондом Місцевого Співробітництва спрямований на підвищення рівня обізнаності в цих питаннях молоді та громадськості міст та районів Полтавщини.

Співорганізаторами заходів став відділ освіти Гребінківської районної державної адміністрації. Під час своєрідного просвітницького марафону також для активної молоді пройшов круглий стіл "Молодь і толерантність: виклики і майбутнє».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Гребінці поширюватимуть ідеї телерантності

Мета якого залучення молоді до громадської активності, орієнтуючись передусім на практичне навчання. Участь у круглому столі і тренінговому занятті для учнів міста надала можливість набути знань, вмінь та цінностей, необхідних для ефективного спілкування у мультикультурному середовищі.

Підводячи підсумки засідання, керівник проекту, Олександр Чепур відзначив важливість виховання у молоді розуміння толерантності і поваги до прав іншої людини у процесі розв'язання актуальних питань на рівні вулиці, міста, району.

Саме молодь може стати тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за наше спільне майбутнє.

Як повідомлялось раніше, під час реалізації проекту, молодь буде залучена до багатьох заходів, в яких молоді люди виступатимуть не тільки як учасники, а і організатори.

studclub.poltava.ua


Схожі матеріали:
👁 1624
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Полтавська область, захід, семінар, місто, Олександр Чепур, Твій Світ, тренінг, освіта, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ