Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
10.01.2012
У Гребінківському районі вручили посвідчення та нагрудні знаки матерям багатодітних сімей


У Гребінківському районі вручили посвідчення та нагрудні знаки матерям багатодітних сімей

Приємна подія трапилася у с. Григорівка Гребінківського району. Від імені Президента України Віктора Федоровича Януковича, голова Гребінківської райдержадміністрації в Полтавській області А. В. Вихор, вручив Почесний знак "Матері - героїні" Ганні Іванівні Шелембі, жительці Гребінківського району.

Вона разом з чоловіком Іваном Степановичем виростила десятеро дітей, дочекалися 14 онуків.

Працьовита та дружна родина всі труднощі долала разом. Ганна Іванівна та Іван Степанович родом із села Широкий Луг, що знаходиться у Тячівському районі на Закарпатті.

Там народилося і дев'ятеро дітей. А вже останній, народився у Григорівці, він і залишився мешкати біля батьків з дружиною та донечкою.

Звання «Мати-героїня» отримали.ще дві наші землячки Євгенія Яківна Гільоненко з села Відрадне та Єва Оникіївна Крупич із с. Слободо-Петрівка.

Мати-героїня — державна нагорода України — почесне звання України, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей.

Указом Президента України В. А. Ющенко № 1254/2007 з 1 січня 2008 року була заснована одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Визнання державою заслуг матерів багатодітних сімей та підтримка їх з боку керівництва - важливий крок у майбутнє.

За матеріалами: газ. «Гребінчин край»


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 904
Теги: багатодітна сім'я, Гребінка, Григорівка, почесний знак, Мати-героїня, Звання
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ