Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

29.12.2022

У Лубнах трансформаторну підстанцію повернули у власність територіальної громади


Прокуратура зверталася до суду в інтересах Лубенської територіальної громади до одного із жителів вказаного населеного пункту.


судУ серпні цього року Лубенським міськрайонним судом задоволено позовну заяву Лубенської окружної прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на трансформаторну підстанцію з лінією електропередач довжиною 1,3 км, розташовану у с. Піски.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Прокуратура зверталася до суду в інтересах Лубенської територіальної громади до одного із жителів вказаного населеного пункту.  

Підставою для пред’явлення позову стала протиправна передача у власність чоловіку  об’єкта нерухомого майна, приватизація якого ставила під загрозу безпечність та ефективність експлуатації системи розподілу та безперешкодне отримання споживачами с. Піски електричної енергії.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині пасажирський автобус потрапив у ДТП (ФОТО)

Наразі Лубенською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення Лубенського міськрайонного суду. Право комунальної власності на трансформаторну підстанцію з лінією електропередач у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зареєстровано за Лубенською територіальною громадою.

Схожі матеріали:
👁 673
Категорія: Полтавщина
Теги: прокуратура, трансформаторна підстанція, власність, Рішення суду




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Григорівці під час благодійного концерту зібра... У Григорівці під час благодійного концерту зібра...
Заради безпеки громади: пробація Гребінківщини а... Заради безпеки громади: пробація Гребінківщини а...
У Рудці під час концерту «КОД НАЦІЇ» зібрали пон... У Рудці під час концерту «КОД НАЦІЇ» зібрали пон...
У Гребінківській громаді молодь навчали діяти пі... У Гребінківській громаді молодь навчали діяти пі...
У Гребінці чоловіка засудили до шести років ув’я... У Гребінці чоловіка засудили до шести років ув’я...
Гребінський «Локомотив» зіграє в оновленому чемп... Гребінський «Локомотив» зіграє в оновленому чемп...
У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в... У Гребінці родини полонених і зниклих безвісти в...
На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ... На концерті «Код нації» зібрали майже 22 тисячі ...
У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні... У Гребінці Екобус зібрав 82 кг батарейок і сотні...
У Гребінці привітали медиків із професійним свят... У Гребінці привітали медиків із професійним свят...
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ