14.04.2023 У Пирятинській громаді попрощалися з полеглим на війні захисником (ФОТО)
| ||
![]() Підтримати рідних та близьких Героя зібралися чи не всі жителі Березової Рудки. Про це повідомляється на сторінці Facebook Пирятинської громади. Зі сльозами на очах, стоячи на колінах, проводжали свого Захисника до місця вічного спочинку. Щирі слова співчуття висловили секретар міської ради Сергій Пазюк, заступник військового комісара Віталій Пономаренко, староста Березоворудського старостинського округу Олександр Оніщенко, класний керівник Дмитра Галина Троценко та побратим Олександр Скрипка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: General Atomics представила новий «дальнобійний маневруючий снаряд» LRMP з дальністю поразки 150 км. Під час виступів згадували Дмитра щирим, чуйним, емоційним, веселим та турботливим, який вірив у нашу Перемогу. Не ховався за іншими, а мужньо захищав свою землю до останнього подиху. «Найважче не воювати, найважче – втрачати своїх побратимів. Вічна пам’ять та щирі співчуття родині», - сказав у своєму виступі Олександр Скрипка. Немає тих слів, які б могли передати все горе та сум. Низько схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль рідних. Вічна пам’ять та вічна слава Герою!
Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|