Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

09.07.2025

В ДСЗН провели робочу нараду з ГУ Пенсійного фонду в Полтавській області


В області має бути відпрацьована ефективна взаємодія між органами соцзахисту та Пенсійним фондом щодо недопущення затримки у проведенні виплат


В ДСЗН провели робочу нараду з ГУ Пенсійного фондуЗа липень 2025 року органами соціального захисту населення області та Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат області проведені всі нарахування державних соціальних допомог для майже 77 тисяч мешканців області.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю, допомоги на догляд та компенсації – загалом 24 види державних соціальних виплат у більшості випадків є єдиними фінансовими надходженнями для осіб чи родин, які в силу непереборних обставин не можуть бути працевлаштовані або отримувати інших прибуток.

На виконання ряду рішень Уряду (Постанови КМУ від 11.06.2025 №695, від 25.06.2025 №765, від 23.06.2025 №766) яким передбачено передачу функцій адміністрування державних соціальних допомог з органів соцзахисту до Пенсійного фонду, Департаментом соціального захисту спільно з обласним виплатним центром 24-27 червня поточного року забезпечено повну передачу електронних баз даних та особових рахунків одержувачів державних допомог, сформовані відповідні електронні та паперові відомості для забезпечення виплат.

«Враховуючи низку важливих рішень та реформацію системи забезпечення державних соціальних виплат, в області має бути відпрацьована ефективна взаємодія між органами соцзахисту та Пенсійним фондом щодо недопущення затримки у проведенні виплат. Від цього залежать долі тисяч людей, які незалежно від того хто адмініструє програму, мають отримати свої соціальні гарантії.

Департамент завжди тримав це питання на особливому контролі, тому зараз спільно з командою Пенсійного фонду ми маємо відпрацювати чітку координацію, алгоритми перенаправлення звернень та якісної роз’яснювальної робити. Зі свого боку ми готові надати всебічне сприяння, методичний супровід та підтримку» - зазначила Директор Департаменту соціального захисту населення ПОВА Людмила Корнієнко під час робочої наради.

Участь у зустрічі взяли представники ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області: в.о. начальника Оксана Мисик, начальник управління з питань виплат Людмила Діденко, а також представники Департаменту та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат області.
 

В ДСЗН провели робочу нараду з ГУ Пенсійного фонду


В ДСЗН провели робочу нараду з ГУ Пенсійного фонду


В ДСЗН провели робочу нараду з ГУ Пенсійного фонду


Схожі матеріали:
👁 482
Категорія: Полтавщина
Теги: пенсійний фонд, робоча нарада




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...
На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже... На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже...
На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно... На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно...
На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р... На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р...
На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п... На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п...
На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе... На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе...
Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро... Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро...
У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад... У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад...
Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д... Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д...
На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв... На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв...
ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад... ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад...
У Полтавській області викрили схему отримання гр... У Полтавській області викрили схему отримання гр...
У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за... У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за...
У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз... У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз...
Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ... Полтавщина увійшла до п’ятірки лідерів цифрової ...
Фахівці Інституту серця відвідав Полтавщину: дос... Фахівці Інституту серця відвідав Полтавщину: дос...
На Полтавщині затримано підозрювану 43-річну жін... На Полтавщині затримано підозрювану 43-річну жін...
Загоряння автомобіля на Полтавщині: травмований ... Загоряння автомобіля на Полтавщині: травмований ...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ