Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.09.2022

В Полтаві привітали освітян із професійним святом

День працівників освіти – свято всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань

В Полтаві привітали освітян із професійним святомНапередодні Дня вчителя керівництво Полтавської області привітало освітян із професійним святом.

Начальник ОВА Дмитро Лунін вручив кращим педагогам подяки Міністерства освіти і науки, почесні грамоти Полтавської обласної військової адміністрації.
 
«У найскладніші для країни часи освітяни працюють на своєму фронті, адже важливо не втратити це покоління дітей. Спочатку 2 роки ковіду, дистанційка, тепер війна, змішане навчання.

Усі школи, які мають укриття, мають працювати офлайн. Бо соціалізація, пряме спілкування з вчителем та однолітками позитивно впливають на розвиток учнів,
– сказав Дмитро Лунін.

Багато освітян пішли воювати, багато на фронті і ваших вихованців. І той героїчний подвиг, який відбувається на передовій, це і заслуга педагогів. Адже це ви закладали цеглини у патріотичне виховання молоді останні роки».

Дмитро Лунін привітав освітян зі святом, побажав і надалі тримати високі стандарти, бути вимогливими і терпеливими до дітей.

В Полтаві привітали освітян із професійним святом
 

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко побажав педагогам на високому рівні пройти цей непростий етап у професійному житті.
 
«Освітній фронт зараз такий же важливий, як міжнародний, медичний, економічний. Переконаний, що новий керівник Департаменту освіти і науки ПОВА професійно зможе організувати роботу освітніх закладів області, – сказав Олександр Лемешко. – Бажаю педагогам терпіння, миру, перемоги. Пам'ятайте, що саме ваша робота знаходить відлуння у серцях дітей, яким у майбутньому відбудовувати і розвивати нашу країну».

В Полтаві привітали освітян із професійним святом

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кошти сплачені за участь у пробному ЗНО-2022 можна перерахувати на ЗСУ

Директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський також вручив освітянам грамоти.
 
«День працівників освіти – свято всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань. Наполеглива праця освітян, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук та високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях та стати фахівцями своєї справи», – сказав Євген Кончаковський.


В Полтаві привітали освітян із професійним святом


В Полтаві привітали освітян із професійним святом


Схожі матеріали:
👁 1671
Категорія: Освіта
Теги: професійне свято, освітяни, полтава
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ