Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
27.04.2012
Відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Гребінківському районі


Відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Гребінківському районі

28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці - день, в який підводять підсумки зробленого за рік по створенню на виробництві здорових та нешкідливих умов праці, усуненню або зменшенню шкідливих та небезпечних виробничих факторів, що можуть вплинути на робітника впродовж його виробничої діяльності і привести до його травмування чи навіть загибелі.

Головне завдання охорони праці-збереження життя та здоров'я працівника у процесі його трудової діяльності.

З метою привернення уваги працівників та роботодавців до питань охорони праці на підприємствах Гребінківського району проводилися конкурси - огляди на краще робоче місце, виробничий підрозділ, активно велася робота з цих питань у Гребінківському будівельно-монтажно експлуатаційному управлінні, пасажирському вагонному депо Гребінка, відділі освіти Гребінківської РДА, СФГ "Каміла", СТОВ "Ульяновське".

Кращі трудові, колективи та працівники, були відзначені грамотами та преміями.

Протягом березня та квітня в навчальних закладах Гребінківщини пройшов конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Було організовано проведення лекцій в школах з питань охорони праці.

Найкращий подарунок до цього свята - відсутність виробничого травматизму на підприємстві протягом року, що свідчить про правильну організацію виробництва, неформальний підхід до питань охорони праці.

За матеріалами газ. «Гребінчин край»


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1082
Теги: Гребінківщина, Всесвітній день охорони праці, Гребінківський район
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ