Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
29.06.2014
Звернення керівника УМВС Івана Корсуна до мешканців Полтавщини!

Якщо кожен громадянин, підприємець, посадовець, правоохоронець об’єднають свої зусилля, у злочинців шансів не буде

Звернення керівника УМВС Івана Корсуна до мешканців Полтавщини!

Шановні мешканці Полтавщини!

Звертаюся до вас із проханням максимально тісно співпрацювати з міліцією заради правопорядку в області та захисту інтересів нашої Батьківщини.

Зараз в деяких населених пунктах на сході країни, не дивлячись на заклик Президента України припинити вогонь, з боку терористів продовжують лунати постріли та вчинятися диверсії.

Не виключено, що терористи чи злочинці, під прикриттям переселенців, намагатимуться переховуватись в інших регіонах держави, щоб уникнути відповідальності перед законом.

Тому закликаю всіх без винятку мешканців Полтавської області бути особливо пильними в цей непростий для країни час та про підозрілих людей інформувати міліцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок Полтавщини: «Світанок» (Заріг) — «Локомотив» (Гребінка) — 9:1

Ми тісно співпрацюємо в цьому напрямі з громадськими активістами, але до співпраці має долучитися кожен громадянин. Зараз, як ніколи, ми мусимо об’єднати зусилля й працювати разом. Діючи консолідовано, ми зможемо попередити будь-яке правопорушення чи затримати злочинців.

Враховуючи обстановку, що склалася, радимо нашим землякам наступне:

1. У разі появи в населених пунктах (особливо в селах), чужих автомобілів, підозрілих чи озброєних людей, негайно повідомляйте на «102», або дзвоніть на телефон довіри УМВС 51-77-02;

2.У разі отримання інформації про підготовку до злочину – терміново дзвоніть в міліцію;

3.Якщо Ви водій таксі, в тому числі й маршрутного, і перевозите осіб, які викликають підозру, мають специфічний мовний акцент, при собі мають зброю чи вибухові пристрої – негайно надайте максимальну інформацію міліції;

4. Якщо ви володієте інформацією про місце переховування злочинців – негайно повідомляйте нам;

5.Усім керівникам підприємств, де можуть зберігатися отруйні речовини, ядохімікати, вибухівка будь-якого походження, а також підприємств, які мають статус стратегічних об’єктів, просимо посилити охорону, постійно обмінюватися інформацією та діяти оперативно і злагоджено.

Якщо кожен громадянин, підприємець, посадовець, правоохоронець об’єднають свої зусилля, у злочинців шансів не буде.

Пам’ятайте, що разом ми незборима сила.

Заздалегідь дякую за співпрацю.

З повагою виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Полтавській області Іван КорсунСхожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 1050
Теги: полтавська, Іван Корсун, Керівник, правоохоронець, посадовець, УМВС
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ