ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Від випадкового знайомства до тісної співпраці

Перший раз про фестиваль "Небеса" я почула в вересні 2009 року. Того дня я виступала на байк-злеті в Дніпродзержинську, і серед слухачів, які підійшли до мене, щоб подякувати за музику, був і Олександр "Ковбой" Вельбой. Ми перекинулись парою слів, він розказав мені про фест "Небеса" і згадав групу "Цензор" - моїх добрих друзів і бойових товаришів. Ковбой запитав, чи не хочу я приїхати на фестиваль "Небеса" в наступному, 2010 році, щоб заспівати для тамтешньої публіки. Я погодилась.

За місяць ми знову претнулись із Ковбоєм - цього разу на злеті в Черкасах. Часу поспілкуватись було більше, ми обмінялись контактами, Ковбой знову запитав, чи в силі моя згода виступити наступного року, я відповіла - тільки в разі, якщо в силі твоє запрошення.

Вже у 2010-му Ковбой зателефонував мені, щоб запросити на фестиваль не саму мене, а мій колектив, якого він жодного разу не чув. Виявляється, мій друг, гітарист "Цензора" Славік Поліщук вніс свою лепту і вмовив Ковбоя взяти на фест весь мій бойовий склад. Поручився за нас. Ніколи цього не забуду! Адже "Небеса" на рівні із "Полтавською битвою", що відбулась у Світлогірському днем раніше, фактично стали стартовим майданчиком для гастрольної діяльності колективу. Дякую, Славко!

Так я опинилась на Мото-рок-фестивалі "Небеса", який відтоді прописався у моєму гастрольному календарі. Ми подружили з організаторами. Ковбоя я бачила на інших злетах, іноді він приїздив до Києва на концерти "Цензора" та моєї групи. Олександра Катруша бачила/чула виключно в рамках фестивалю, та це не заважало нам поважати одне одного поза цими рамками.

На "Небеса" я приїжджала в різних складах і в різних амплуа, а два роки тому несподівано опинилась на сцені і як ведуча концертної програми - на пару із В'ячеславом Романовим. І після цього я чесно сказала Катрушу, що мене дещо смущає відсутність якогось порядку в концертній програмі, а саме - що групи не знають, хто за ким, і треба на ходу вирішувати це питання. Також запропонувала свою допомогу і свій досвід. Організатори не лише прийняли цю допомогу, а навіть більше - попросили мене повністю взяти на себе сцену, починаючи відбором груп і закінчуючи спілкуванням із музикантами безпосередньо на місці.

Так і вийшло, що випадкове знайомство закінчилось тісною і - маю надію - плідною співпрацею. Сказати, що щось змінилось із часів першого виступу на "Небесах" - так нічого не змінилось. Як була постійним учасником концертної програми, так ним і залишилась. А в плані співпраці - я завжди рада допомогти добрим друзям, та в разі, якщо свої послуги запопонує інша людина, і організатори попросять мене посунутись - я сумніваюсь, що це буде приводом для сварки biggrin "Небеса" - це проект Катруша і Вельбоя, і тільки їм вирішувати, як треба і як не треба. Та чи є сенс загадувати, що буде далі? На даний момент - я рада співпраці, а сам фестиваль дорогий мені як пам'ять. Що буде чи чого не буде - час покаже, а поки що з нетерпінням очікую на "Небеса-2016" smile


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 833
Категорія: Сюзанна Елпі: "Нотатки крихітки Сью"
Теги: фестиваль, Небеса


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад Полтавщини

/_sf/14/68300995.jpg

Вірші поета Євгенія Юхниці

/_sf/14/45489811.jpg

Нерухомість в АланіїЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Топ компонентів масок для обличчя, які з...

/_pu/67/29152693.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Чому відсутній оргазм?

/_pu/67/45697930.jpg

Чим полити клематиси навесні, щоб забезп...

/_pu/68/97515988.jpg

Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg

Як освіжити інтер'єр за допомогою лю...

/_pu/68/54061351.jpg

Робота моєї мрії

/_pu/68/67250007.jpg

Просто наслаждайтесь: это лучшие позы дл...

/_pu/67/94451366.jpg

Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg

Современная городская мебель

/_pu/68/16757050.jpg