ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ ГРЕБІНКІВЩИНИ

 
Поиск:   Гребінківський територіальний центр
соціального обслуговування
(надання соціальніх послуг)


Після проголошення незалежної України на Гребінківщині, як і в цілому в Українській державі, розпочато створення національної системи соціального захисту населення, оскільки в значній мірі побут, здоров'я та і все життя престарілих і непрацездатних людей пов'язане з цією сферою діяльності держави.

Органічними складовими частинами системи соціального захисту населення є пенсійне забезпечення, соціальна допомога непрацездатним і малозабезпеченим громадянам, в тому числі державна допомога сім'ям з дітьми, надання протезно-ортопедичної допомоги, організація санаторно-курортного лікування, обслуговування на дому одиноких непрацездатних громадян, інтернатне обслуговування інвалідів і людей похилого віку, компенсації та пільги інвалідам і пенсіонерам.

Ортопедична допомога інвалідам надається Полтавським об'єднанням протезно-ортопедичних виробів. Крім того, проводиться робота по забезпеченню інвалідів, на підставі висновку обласної медико-соціальної експертної комісії, автотранспортними засобами безкоштовно та за пільговими цінами.


ГРЕБІНКІВСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

У нас працюють:

 • Лікар;
 • Медична сестра;
 • Культорганізатор;
 • Перукар ;
 •  Швея;
 • Взуттєвик;
Оператор пральної маиини.

Адреса:
м. Гребінка, пров. Спортивний,11
Тел. 9-19-19


Відділеннями територіального центру надаються такі послуги:

 1. Соціальна допомога вдома;
 2. Благолійна допомога за рахунок спонсорів та Фонду «Милосердя»;
 3. Фізіотерапія;
 4. Фізична лікувальна фізкультура;
 5.Лікувальний масаж;
 6 Аромотерапіа;
 7 Фітотерапія;
  8.Солянотерапія (соляна шахта).

загрузка...


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Одним із напрямків в роботі органів соціального захисту населення є надання соціальних послуг ветеранам війни, праці, особам похилого віку. На даний час в районі, як і в цілому в державі поглиблюється процес старіння, майже 24 % населення це люди похилого віку.

Нині на Гребінківщині проживає 6200 пенсіонерів за віком. Коли самотня людина (інвалід, пенсіонер чи малозабезпечена  родина) залишаються наодинці зі своїм лихом, вона може розраховувати на допомогу територіального центру соціального обслуговуванні пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, в складі якого діє 4 відділення.

Територіальний центр надає різноманітні побутові соціальні послуги  одиноким непрацездатним громадянам, котрі потребують сторонньої допомоги, як то:

—    придбання та доставка товарів із магазину, приготування їжі, доставка книг, газет, читання преси;
—    виклик лікаря, придбання та доставка медикаментів, надання допомоги у проведенні періодичних, медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих в закладах охорони здоров'я, організації ; проведення консультації лікарів та інших  спеціалістів;
—    забезпечення транспортом, паливом;
—    оформлення документів та отримання субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг, оплата платежів.

У відділенні медико - соціальної реабілітації за призначенням лікаря  інваліди та пенсіонери отримують безкоштовні, невідкладні медико - соціальні послуги масажиста, медичної сестри, надаються консультації лікарем з питань підтримки здоров'я інвалідів та пенсіонерів, проводятся реабілітації клієнтів у фізіотерапевтичному кабінеті.

Соціально - побутова реабілітація здійснюється шляхом залучення пенсіонерів та інвалідів до активного способу життя. Хто списує з життєвих рахунків людей похилого віку той глибоко помиляється і недооцінює наших золотих старичків. Для деяких після шестидесяти життя не тільки заново починається, але й набуває нової яскравої фарби.

Щоб переконатися в цьому, що ще є порох у пороховицях достатньо прийти до тер-центру, де під керівництвом культорганізаторів проводяться культурно - масові заходи, виставки аматорських робіт, працюють клуби "Надвечір'я", "Тура". Саме тут пенсіонери та інваліди приймають активну участьу масових заходах,спілкуються, знайомляться, проводять різноманітні свята.

При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, метою створення якого є надання громадянам району додаткових послуг.

Пункт прокату постійно наповнюється (палиці, милиці, інвалідні візки, ходунки та ін.). Його послугами можуть користуватися інваліди та інші особи міста, які за висновком медичного закладу потребують тимчасового користування засобами реабілітації.

У вищезгаданому  відділенні наші підопічні отримують:
безкоштовні послуги взуттєвика, швачки, оператора пральної машини, перукаря, працює бібліотека. В 2010  році послугами відділення скористалося 985 ветеранів. Прогресивною формою, що започаткована з 2008 року, є послуга по  безкоштовному перевезенню малозабезпечених інвалідів, ветеранів, які відносяться до мало мобільних груп населення.

Послуги "соціального таксі", що надаються  тер-центром дозволяє непрацездатним і громадянам та інвалідам, які значно  втратили рухову активність вирішені їхні соціальні проблеми, залучати їх до активного і способу життя та проведення оздоровчих заходів за місцем проживання.

Створено "соціальний офіс" для надання безкоштовних юридичних послуг, проведення роз'яснювальної роботи та інформування незахищених верств населення.

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg