Скорочення фактично відбулося й не мале, але за рахунок осіб які ...

На Полтавщині підвищення заробітної плати не викликало скорочення робочих місць no

Всего ответов: 62

Гребёнка в соцсетях

Спорт

Календарь добавлений

Став відомий переможець чемпіонату Гребінківського району з футболуЦього тижня завершився чемпіонат Гребінківського району з футболу.

Золоті медалі, першості 2016 року здобули футболісти ФК Старт (Слобода-Петрівка), які випередили найближчого переслідувача на десять очок.

Срібло дісталося ФК Вимпелу зі Степанівки. Тогорічний чемпіон ФК Фермер Павлівщина задовольнився лише бронзою.

| 09.10.2016 19:55 | Категория: Спорт | Просмотров: 399
(0)

У Гребінці відбулися змагання з міні-футболу серед школяр23-26 вересня 2016 року на Центральному міському стадіоні відбулися змагання першості міста з міні-футболу серед школярів.

Переможцем змагань серед юнаків молодшої, середньої, старшої вікових груп, а також серед дівчат середньої вікової групи стали учні Гребінківської ЗОШ I-III ступенів №4.

| 29.09.2016 08:12 | Категория: Спорт | Просмотров: 349
(0)

У Вищій лізі чемпіонату Полтавщини зіграно шістнадцятий тур24 вересня у чемпіонаті Полтавщини відбувся шістнадцятий тур.

Центральний поєдинок якого, відбувся у Гребінці, де Колос Лазірки мінімально поступився ФК Рокиті.

Лідер першості Олімпія Савинці здобула перемогу над ФК Лубнами й збільшила відрив від лазірчан на вісім очок.

Матч за участю ФК «Оржиці та Фламінго»не відбувся через знаття останніх з чемпіонату.

| 26.09.2016 19:18 | Категория: Спорт | Просмотров: 375
(0)

Результати матчів тринадцятого туру чемпіонату Полтавщини. Перша ліга. Група AУ неділю,18 вересня у чемпіонаті Полтавщини в першій лізі відбувся тринадцятий тур. ФК «Великі Кринки» збільшили відрив від ФК Глобине, які в цьому турі втратили очки зігравши в результативну нічию з ФК «Зоря-Стара Аврамівка». Ппро це повідомляє "Футбол Полтавщини"

Також втратив бали й Локомотив, який йде третім.

Команда з Гребінки не змогла на виїзді п ... Читать дальше »

| 20.09.2016 23:39 | Категория: Спорт | Просмотров: 278
(0)

Олімпійський тиждень пройшов у школах ГребінківщиниДо Дня фізичної культури і спорту, який щороку відзначається в Україні в другу суботу вересня, в начальних закладах Гребінківського району проведені спортивні свята, змагання з видів спорту, фізкультурно - оздоровчі та спортивно - масові заходи, Олімпійський урок і Олімпійський тиждень.

В Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 було відкрито ігровий та баскетбольний майданчики.

10 вересня 2016 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту на Центральному міському стадіоні відбулося спортивне свято.

... Читать дальше »

| 19.09.2016 19:29 | Категория: Спорт | Просмотров: 261
(1)

На Полтавщині відбулась обласна спартакіада допризовної молоді7-8 вересня 2016 року в м. Полтава відбулася обласна Спартакіада допризовної молоді.

Програма Спартакіади включала змагання з плавання, стрільби з дрібнокаліберної гвинтівки, підтягування на перекладині, метання гранати, бігу на 100 і 3000 метрів.

| 19.09.2016 11:21 | Категория: Спорт | Просмотров: 282
(0)

В домашньому матчі ФК "Локомотив" (Гребінка) зіграв внічию з ФК "Харчовик" (Заводське) 2:23-4 вересня відбулися матчі одинадцятого туру у першій лізі чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорських команд.

У цьому турі між собою зіграли:

Група А

ФК «Шишаки» — ФК «Семенівка» 1:4 (молодь 0:2)

«Дружба» — ФК «Миргород» 1:3 (2:3)

«Локомотив» — «Харчовик» 2:2 (2:1)

ФК «Великі Кринки» — ФК «Глобине» ... Читать дальше »

| 05.09.2016 21:17 | Категория: Спорт | Просмотров: 308
(0)

У чемпіонаті Гребінківського району зіграно одинадцятий турУ суботу в чемпіонаті Гребінківського району зіграно одинадцятий тур.

В цьому турі обидва лідери першості завітали в гості до аутсайдерів,

Старт, який йде першим розгромив передостанню команду чемпіонату, відвантаживши господарям вісім сухих м’ячів.

Друга команда турнірної таблиці ФК Вимпел не мав особливих проблем з останньою перемігши 5:1.

| 19.08.2016 17:17 | Категория: Спорт | Просмотров: 332
(0)

У Гребінці встановлюють баскетбольні конструкціїФедерація Баскетболу України спільно з компанією "Альтком" продовжує реалізацію масштабної соціальної програми зі встановлення баскетбольних конструкцій "Баскетбол – у кожен двір".

Найближчим часом гра у помаранчевий м’яч зачарує нових прихильників здорового способу життя і активного відпочинку на Полтавщині.

| 18.08.2016 22:15 | Категория: Спорт | Просмотров: 632
(0)

Зіграні всі матчі 1/8 кубка ПолтавщиниУ середу 13 липня, були зіграні завершальні матчі 1/8 Кубка Полтавщини, нагадаємо, що перші матчі відбулися у неділю 10 липня.

В чотирьох матчах ігрового дня зустрічалися команди вищої ліги з командами першої.

Лише в одному поєдинку перемогу святкувала першолігова команда.

В Первозванівці місцева Вікторія, яка лідирую в групі Б першої ліги, перемогла вищолігову Чайку.

| 18.07.2016 20:57 | Категория: Спорт | Просмотров: 490