Главная  Статьи  Здоровье и медицина  Красота  Он и Она  Общество  Полезные советы
 Поиск:   
Приветствую Вас, Гість...Общество и жизнь [112]
Ритмы жизни
Психология [61]
Психология отношений
Заговоры [16]
Заговоры на все случяи жизни  Стан охорони праці в Гребінківській ЦРЛ

Стан охорони праці в Гребінківській ЦРЛ

 Гребінківській район найбільш віддалений в Полтавській області. Але це стосується тільки територіального розташування. Всі інші сторони життя гребінківців ідуть в ногу з областю. Охорона здоров'я не виняток в цьому.

Велика увага у ЦРЛ приділяється питанням охорони праці і техніки безпеки. Для роботи в цьому напрямку створена служба охорони праці, що і складається із інженера з ОП, який працює на 0,5 ставки і забезпечений комп'ютером і телефонним зв'язком.

Згідно з системою управління охороною праці в Гребінківській ЦРЛ розроблені Положення з ОП, які регламентують роботу установи в цьому напрямку. Розроблені посадова інструкція інженера з ОП, комплексний і поточний план на 2010 рік по покращенню умов праці в лікарні.

Особлива увага приділяється кваліфікаційній підготовці, проходить постійний процес навчання працівників всіх рівнів відповідальності. З цією метою визначений перелік робіт з підвищеною небезпекою, які мають місце в нашій лікарні, наказами по ЦРЛ призначені відповідальні особи за всі ділянки з підвищеною небезпекою. Всі посадові особи (головний лікар, заступник головного лікаря, голова ГЖ, керівники відділень, служб і підрозділів), відповідальні особи пройшли навчання і перевірку знань в установленому порядку. На квітень місяць планується проведення навчання по радіаційній безпеці; подані заявки на підвищення кваліфікації інженера з метрології за напрямком - метрологічне забезпечення, по навчанню протипожежній безпеці.

Всі безпосередньо працюючі на ділянках з підвищеною небезпекою пройшли спеціалізоване навчання і проходять щорічно навчання і перевірку знань. В роботі з цього напрямку розроблені плани і програми навчання, переліки питань для проведення іспитів, оформлені протоколи іспитів. Розроблені плани і програми навчання по стажуванню вперше прийнятих осіб на роботу з підвищеною небезпекою.

Достатньо велика робота проводиться в плані розробки інструкцій з охорони праці. Головна мета таких інструкцій: їх інформативність і прийнятний зміст для кожного працівника. Щоб працівник не просто формально прочитав інструкцію, а отримав практичні знання для подальшої роботи в напрямку своєї діяльності або при обслуговуванні певного обладнання. З цією метою розроблені інструкції з охорони праці на всі види робіт і для всього обладнання та апаратури Гребінківської ЦРЛ. В кожному відділенні, підрозділі та службі заведені і ведуться журнали проведення інструктажів та оперативного контролю. На всі штатні посади оформлені посадові інструкції, в пункти яких внесені питання з охорони праці.

У відділенні оформлені куточки з охорони праці та протипожежної безпеки. Оформлені інформаційні стенди з пам'ятками населенню з правил поведінки при зіткненні з_ більш поширеними небезпечними факторами (хуртовини, ожеледиця, туман, гроза, блискавка, переохолодження, перегрівання та інші). Придбані стенди цивільної оборони та протипожежної безпеки. В необхідних місцях встановлені сигнальні знаки, плакати, позначки.

Всім працівникам, які вперше приходять на роботу в ЦРЛ, а також практикантам, інтернам і тимчасовим робітникам проводиться вступний інструктаж з відповідним записом в журналі. Працівникам, які приступають до роботи на ділянки з підвищеною небезпекою, проводиться стажування з відповідним записом в журналі. Всі працівники Гребінківської ЦРЛ проходять перед прийомом на роботу і потім щорічно медичний огляд. На підставі результатів медичного огляду перевіряється відповідність працівника тим умовам праці, де є його робоче місце. При необхідності, даються рекомендації з працевлаштування працівника згідно стану здоров'я. Ведеться облік працюючих інвалідів по лікарні, постійно проводиться обстеження умов їх праці.

подасться на перевірку в Головне управління праці і соціального захисту населення. Після цього дані гарантії працівників вносяться в колективний договір лікарні. Але в цьому напрямку є над чим працювати; такий вид компенсації, як спеціальне харчування (молоко) за шкідливі умови праці, не видається. Погане облаштування вентиляційної системи по лікарні, Примусова вентиляція є тільки в клініко-діагностичній лабораторії.

Працівники Гребінківської ЦРЛ забезпечуються спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального і колективного захисту (гумові рукавички, марлеві пов'язки, респіратори, захисні окуляри і щитки, діелектричні килимки та інше).

Для перспективного планування роботи з охорони праці ведеться облік всього електрообладнання, машин і механізмів по ЦРЛ. В 2008 р. проведене опосвідчення стану безпеки електрообладнання по всіх відділеннях і підрозділах. Щорічно проводиться профілактичне випробування заземлюючих пристроїв електрообладнання, заміри опору ізоляції проводів та кабелів в електроустановках. Для проведення нагляду за станом обладнання, машин і механізмів, щорічно укладаються угоди на технічне обслуговування. Регулярно проводяться гідравлічні випробування обладнання стерилізаційного відділення, дезінфекційної камери.

Постійно проводиться оновлення обладнання (придбання нового та списання непрацюючого і застарілого).
В минулому році придбаний нозий легковий автомобіль ВДЗ -99, побутові холодильники, для стаціонарних відділень - медична апаратура (кардіодефібрилятор, пульсоксиметри, термостат, відсмоюувачі хірургічні), для клініко-діагностичної лабораторії — мікроскоп, стерилізаційна шафа, дистилятор, для загального користування - тонометри. Але є обладнання, яке вичерпало свій матеріальний ресурс, потребує заміни, проте експлуатується (наркозні апарати, рентгендіагностичні апарати, транспортні засоби та інше).

Для безперебійного електропостачання приміщення стаціонару приведене під І категорію, встановлена автоматична дизельна станція. Надалі проводиться робота по забезпеченню електропостачання інфекційного відділення по II категорії.

Одним із пріоритетів в охороні праці є безпека руху автотранспорту. В минулому році лікар - нарколог пройшла спеціальне навчання на право проведення передрейдових (післярейдових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів і призначена наказом по лікарні відповідальною особою.

Одним з напрямків роботи є дозвільна система на ділянки підвищеної небезпеки, в Гребінківській ЦРЛ вона в стані розробки. Для цього подані заявки у відповідні структури.

Болюче питання для організацій охорони здоров'я по кисневих балонах в нашій лікарні в більшій мірі вирішено. Транспортування, зберігання і експлуатація кисневих балонів організовано згідно «Правил улаштування і експлуатації посудин, що працюють підтиском» в спеціальних приміщеннях (пірамідах), які знаходяться за межами будівель на відкритому повітрі, в зоні блискавкозахисту. Кисневі балони укомплектовані редукторами з манометрами високого і низького тиску, манометри пройшли метрологічну повірку. Подача кисню медичного у відділення проводиться по спеціальному кисневому трубопроводу.

В кожному відділенні організовані побутові кімнати для і працівників, забезпечені гардеробами для окремого ! зберігання особистого  спецодягу, збудовані душеві кабінки 5 з подачею гарячої води від електроводонагрівачів, ї проведена комплектація поліклінічного відділення пожежними кранами  рукавами. У всіх відділеннях, підрозділах з в наявності е первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники порошкові та вуглекислотні). Недоліком в протипожежній  и безпеці є відсутність сигналізації у відділеннях, обладнана ні такою сигналізацією тільки теплогенераторна.  Так що є невирішені питання і є над чим працювати.

      Похожие публикации:
Категория: Общество и жизнь | Просмотров: 2510


 
 
загрузка...
 
 

РЕКОМЕНДУЕМ:
НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ:


Яблочный пирог с ванильно-сметанным кремом no
Какая вкуснота! И что бы мы делали без ванили? Эта тропическая ли...

Нерозчищені опасні тротуари Гребінки no
Та ніде нормально не чищений сніг. Треба було по першому снігу ще...

У Гребінці бродячі собаки окуповували залізничний вокзал no
Да поддерживаю, вокзал действительно грязный и все время воняет в...

Розчеши мені, мамо, коси no
Надзвичайно чуттєвий вірш! Близький мені...
ОСТАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ:

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:НОВОЕ НА САЙТЕ:


/_pu/37/80169277.jpg Вирощування крес салату за 5 днів

/_pu/37/77365053.jpg Коли сіяти перець на розсаду?

/_pu/37/86091302.jpg 3 причины, почему кеды скоро заменят свадебные туфли

/_pu/37/84232483.jpg «Ціна» невиконання процесуальних обов’язків учасниками проваджень у Гребінківському районному суді


НОВОЕ ВИДЕО

Длительность: 31.01.2018
Комментов: 0
Категория: Grebenka Video
Длительность: 29.01.2018
Комментов: 0
Категория: Grebenka Video


КУЛИНАРНЫЕ РЕЦЕПТЫ: 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаете о событии или происшествии? Сообщите и мы напишем об этом на сайте.
   Сообщить новость

   » Поток онлайн-опросов
   » Книга отзывов и предложений
   » Тесты онлайн

  отправить СМС бесплатно Отправка SMS бесплатно