Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Суспільство

Суспільство та життя [118]
Життєвий ритм
Психологія [72]
Психологія відносин
Народні заговори [16]
Народні старовинні заговори 
Вторые блюда


/_pu/48/82893046.jpg
Жаркое с мясом в горшочке


 
/_bl/65/13137604.jpg

Представлена продукція з дорогоцінних металів є справжнім витвором мистецтва

Стан охорони праці в Гребінківській ЦРЛ

Стан охорони праці в Гребінківській ЦРЛ

 Гребінківській район найбільш віддалений в Полтавській області. Але це стосується тільки територіального розташування. Всі інші сторони життя гребінківців ідуть в ногу з областю. Охорона здоров'я не виняток в цьому.

Велика увага у ЦРЛ приділяється питанням охорони праці і техніки безпеки. Для роботи в цьому напрямку створена служба охорони праці, що і складається із інженера з ОП, який працює на 0,5 ставки і забезпечений комп'ютером і телефонним зв'язком.

Згідно з системою управління охороною праці в Гребінківській ЦРЛ розроблені Положення з ОП, які регламентують роботу установи в цьому напрямку. Розроблені посадова інструкція інженера з ОП, комплексний і поточний план на 2010 рік по покращенню умов праці в лікарні.

Особлива увага приділяється кваліфікаційній підготовці, проходить постійний процес навчання працівників всіх рівнів відповідальності. З цією метою визначений перелік робіт з підвищеною небезпекою, які мають місце в нашій лікарні, наказами по ЦРЛ призначені відповідальні особи за всі ділянки з підвищеною небезпекою. Всі посадові особи (головний лікар, заступник головного лікаря, голова ГЖ, керівники відділень, служб і підрозділів), відповідальні особи пройшли навчання і перевірку знань в установленому порядку. На квітень місяць планується проведення навчання по радіаційній безпеці; подані заявки на підвищення кваліфікації інженера з метрології за напрямком - метрологічне забезпечення, по навчанню протипожежній безпеці.

Всі безпосередньо працюючі на ділянках з підвищеною небезпекою пройшли спеціалізоване навчання і проходять щорічно навчання і перевірку знань. В роботі з цього напрямку розроблені плани і програми навчання, переліки питань для проведення іспитів, оформлені протоколи іспитів. Розроблені плани і програми навчання по стажуванню вперше прийнятих осіб на роботу з підвищеною небезпекою.

Достатньо велика робота проводиться в плані розробки інструкцій з охорони праці. Головна мета таких інструкцій: їх інформативність і прийнятний зміст для кожного працівника. Щоб працівник не просто формально прочитав інструкцію, а отримав практичні знання для подальшої роботи в напрямку своєї діяльності або при обслуговуванні певного обладнання. З цією метою розроблені інструкції з охорони праці на всі види робіт і для всього обладнання та апаратури Гребінківської ЦРЛ. В кожному відділенні, підрозділі та службі заведені і ведуться журнали проведення інструктажів та оперативного контролю. На всі штатні посади оформлені посадові інструкції, в пункти яких внесені питання з охорони праці.

У відділенні оформлені куточки з охорони праці та протипожежної безпеки. Оформлені інформаційні стенди з пам'ятками населенню з правил поведінки при зіткненні з_ більш поширеними небезпечними факторами (хуртовини, ожеледиця, туман, гроза, блискавка, переохолодження, перегрівання та інші). Придбані стенди цивільної оборони та протипожежної безпеки. В необхідних місцях встановлені сигнальні знаки, плакати, позначки.

Всім працівникам, які вперше приходять на роботу в ЦРЛ, а також практикантам, інтернам і тимчасовим робітникам проводиться вступний інструктаж з відповідним записом в журналі. Працівникам, які приступають до роботи на ділянки з підвищеною небезпекою, проводиться стажування з відповідним записом в журналі. Всі працівники Гребінківської ЦРЛ проходять перед прийомом на роботу і потім щорічно медичний огляд. На підставі результатів медичного огляду перевіряється відповідність працівника тим умовам праці, де є його робоче місце. При необхідності, даються рекомендації з працевлаштування працівника згідно стану здоров'я. Ведеться облік працюючих інвалідів по лікарні, постійно проводиться обстеження умов їх праці.

подасться на перевірку в Головне управління праці і соціального захисту населення. Після цього дані гарантії працівників вносяться в колективний договір лікарні. Але в цьому напрямку є над чим працювати; такий вид компенсації, як спеціальне харчування (молоко) за шкідливі умови праці, не видається. Погане облаштування вентиляційної системи по лікарні, Примусова вентиляція є тільки в клініко-діагностичній лабораторії.

Працівники Гребінківської ЦРЛ забезпечуються спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального і колективного захисту (гумові рукавички, марлеві пов'язки, респіратори, захисні окуляри і щитки, діелектричні килимки та інше).

Для перспективного планування роботи з охорони праці ведеться облік всього електрообладнання, машин і механізмів по ЦРЛ. В 2008 р. проведене опосвідчення стану безпеки електрообладнання по всіх відділеннях і підрозділах. Щорічно проводиться профілактичне випробування заземлюючих пристроїв електрообладнання, заміри опору ізоляції проводів та кабелів в електроустановках. Для проведення нагляду за станом обладнання, машин і механізмів, щорічно укладаються угоди на технічне обслуговування. Регулярно проводяться гідравлічні випробування обладнання стерилізаційного відділення, дезінфекційної камери.

Постійно проводиться оновлення обладнання (придбання нового та списання непрацюючого і застарілого).
В минулому році придбаний нозий легковий автомобіль ВДЗ -99, побутові холодильники, для стаціонарних відділень - медична апаратура (кардіодефібрилятор, пульсоксиметри, термостат, відсмоюувачі хірургічні), для клініко-діагностичної лабораторії — мікроскоп, стерилізаційна шафа, дистилятор, для загального користування - тонометри. Але є обладнання, яке вичерпало свій матеріальний ресурс, потребує заміни, проте експлуатується (наркозні апарати, рентгендіагностичні апарати, транспортні засоби та інше).

Для безперебійного електропостачання приміщення стаціонару приведене під І категорію, встановлена автоматична дизельна станція. Надалі проводиться робота по забезпеченню електропостачання інфекційного відділення по II категорії.

Одним із пріоритетів в охороні праці є безпека руху автотранспорту. В минулому році лікар - нарколог пройшла спеціальне навчання на право проведення передрейдових (післярейдових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів і призначена наказом по лікарні відповідальною особою.

Одним з напрямків роботи є дозвільна система на ділянки підвищеної небезпеки, в Гребінківській ЦРЛ вона в стані розробки. Для цього подані заявки у відповідні структури.

Болюче питання для організацій охорони здоров'я по кисневих балонах в нашій лікарні в більшій мірі вирішено. Транспортування, зберігання і експлуатація кисневих балонів організовано згідно «Правил улаштування і експлуатації посудин, що працюють підтиском» в спеціальних приміщеннях (пірамідах), які знаходяться за межами будівель на відкритому повітрі, в зоні блискавкозахисту. Кисневі балони укомплектовані редукторами з манометрами високого і низького тиску, манометри пройшли метрологічну повірку. Подача кисню медичного у відділення проводиться по спеціальному кисневому трубопроводу.

В кожному відділенні організовані побутові кімнати для і працівників, забезпечені гардеробами для окремого ! зберігання особистого  спецодягу, збудовані душеві кабінки 5 з подачею гарячої води від електроводонагрівачів, ї проведена комплектація поліклінічного відділення пожежними кранами  рукавами. У всіх відділеннях, підрозділах з в наявності е первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники порошкові та вуглекислотні). Недоліком в протипожежній  и безпеці є відсутність сигналізації у відділеннях, обладнана ні такою сигналізацією тільки теплогенераторна.  Так що є невирішені питання і є над чим працювати.      Схожі публікації:
Категорія: Суспільство та життя | Переглядів: 3069


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


У якому віці вже пізно народжувати дітей...

/_pu/12/96562235.jpg
Договори у сфері житлово-комунальних пос...

/_pu/1/51648947.jpg
Про небезпеку нарощених нігтів

/_pu/1/16274542.jpg
Твоя безпека

/_pu/3/78681724.jpg
Як позбутися сухості шкіри в холод

/_pu/29/51736133.jpg
Коли треба вчасно звертатися до суду з ц...

/_pu/19/61080247.jpg
Як підтримати груди: кілька корисних пор...

/_pu/12/45990533.jpg
Державна реєстрація речових прав на неру...

/_pu/7/25716644.jpg


/_pu/48/47431546.jpg Лазерне видалення розтяжок: особливості, переваги і протипоказання

/_pu/48/33006377.jpg Curly Girl Method: Догляд за кучерявим волоссям

/_pu/48/38784628.jpg Гипертония и сердечно-сосудистые заболевания

/_pu/48/05050673.jpg Як відремонтувати диван власноруч

/_pu/48/35575350.jpg Как грамотно спланировать кухню

/_pu/48/34619768.jpg Декілька причин, із-за яких знайомства в інтернеті не стануть реальними стосункамиДлительность: 13.02.2020
00:01:08Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 09.12.2019
00:01:14Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
/_pu/38/33234542.jpg

Недієздатність і її правові наслідки

Салаты

/_pu/46/42693770.png

Салат из куриной грудки с грибами
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно