Главная  Статьи  Здоровье и медицина  Красота  Он и Она  Общество  Полезные советы
 Поиск:   
Приветствую Вас, Гостьзагрузка...
загрузка...Гороскопи на 23.03.2017

Общество и жизнь [112]
Ритмы жизни
Психология [56]
Психология отношений
Заговоры [16]
Заговоры на все случяи жизни  Стан охорони праці в Гребінківській ЦРЛ

Стан охорони праці в Гребінківській ЦРЛ

 Гребінківській район найбільш віддалений в Полтавській області. Але це стосується тільки територіального розташування. Всі інші сторони життя гребінківців ідуть в ногу з областю. Охорона здоров'я не виняток в цьому.

Велика увага у ЦРЛ приділяється питанням охорони праці і техніки безпеки. Для роботи в цьому напрямку створена служба охорони праці, що і складається із інженера з ОП, який працює на 0,5 ставки і забезпечений комп'ютером і телефонним зв'язком.

Згідно з системою управління охороною праці в Гребінківській ЦРЛ розроблені Положення з ОП, які регламентують роботу установи в цьому напрямку. Розроблені посадова інструкція інженера з ОП, комплексний і поточний план на 2010 рік по покращенню умов праці в лікарні.

Особлива увага приділяється кваліфікаційній підготовці, проходить постійний процес навчання працівників всіх рівнів відповідальності. З цією метою визначений перелік робіт з підвищеною небезпекою, які мають місце в нашій лікарні, наказами по ЦРЛ призначені відповідальні особи за всі ділянки з підвищеною небезпекою. Всі посадові особи (головний лікар, заступник головного лікаря, голова ГЖ, керівники відділень, служб і підрозділів), відповідальні особи пройшли навчання і перевірку знань в установленому порядку. На квітень місяць планується проведення навчання по радіаційній безпеці; подані заявки на підвищення кваліфікації інженера з метрології за напрямком - метрологічне забезпечення, по навчанню протипожежній безпеці.

Всі безпосередньо працюючі на ділянках з підвищеною небезпекою пройшли спеціалізоване навчання і проходять щорічно навчання і перевірку знань. В роботі з цього напрямку розроблені плани і програми навчання, переліки питань для проведення іспитів, оформлені протоколи іспитів. Розроблені плани і програми навчання по стажуванню вперше прийнятих осіб на роботу з підвищеною небезпекою.

Достатньо велика робота проводиться в плані розробки інструкцій з охорони праці. Головна мета таких інструкцій: їх інформативність і прийнятний зміст для кожного працівника. Щоб працівник не просто формально прочитав інструкцію, а отримав практичні знання для подальшої роботи в напрямку своєї діяльності або при обслуговуванні певного обладнання. З цією метою розроблені інструкції з охорони праці на всі види робіт і для всього обладнання та апаратури Гребінківської ЦРЛ. В кожному відділенні, підрозділі та службі заведені і ведуться журнали проведення інструктажів та оперативного контролю. На всі штатні посади оформлені посадові інструкції, в пункти яких внесені питання з охорони праці.

У відділенні оформлені куточки з охорони праці та протипожежної безпеки. Оформлені інформаційні стенди з пам'ятками населенню з правил поведінки при зіткненні з_ більш поширеними небезпечними факторами (хуртовини, ожеледиця, туман, гроза, блискавка, переохолодження, перегрівання та інші). Придбані стенди цивільної оборони та протипожежної безпеки. В необхідних місцях встановлені сигнальні знаки, плакати, позначки.

Всім працівникам, які вперше приходять на роботу в ЦРЛ, а також практикантам, інтернам і тимчасовим робітникам проводиться вступний інструктаж з відповідним записом в журналі. Працівникам, які приступають до роботи на ділянки з підвищеною небезпекою, проводиться стажування з відповідним записом в журналі. Всі працівники Гребінківської ЦРЛ проходять перед прийомом на роботу і потім щорічно медичний огляд. На підставі результатів медичного огляду перевіряється відповідність працівника тим умовам праці, де є його робоче місце. При необхідності, даються рекомендації з працевлаштування працівника згідно стану здоров'я. Ведеться облік працюючих інвалідів по лікарні, постійно проводиться обстеження умов їх праці.

подасться на перевірку в Головне управління праці і соціального захисту населення. Після цього дані гарантії працівників вносяться в колективний договір лікарні. Але в цьому напрямку є над чим працювати; такий вид компенсації, як спеціальне харчування (молоко) за шкідливі умови праці, не видається. Погане облаштування вентиляційної системи по лікарні, Примусова вентиляція є тільки в клініко-діагностичній лабораторії.

Працівники Гребінківської ЦРЛ забезпечуються спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального і колективного захисту (гумові рукавички, марлеві пов'язки, респіратори, захисні окуляри і щитки, діелектричні килимки та інше).

Для перспективного планування роботи з охорони праці ведеться облік всього електрообладнання, машин і механізмів по ЦРЛ. В 2008 р. проведене опосвідчення стану безпеки електрообладнання по всіх відділеннях і підрозділах. Щорічно проводиться профілактичне випробування заземлюючих пристроїв електрообладнання, заміри опору ізоляції проводів та кабелів в електроустановках. Для проведення нагляду за станом обладнання, машин і механізмів, щорічно укладаються угоди на технічне обслуговування. Регулярно проводяться гідравлічні випробування обладнання стерилізаційного відділення, дезінфекційної камери.

Постійно проводиться оновлення обладнання (придбання нового та списання непрацюючого і застарілого).
В минулому році придбаний нозий легковий автомобіль ВДЗ -99, побутові холодильники, для стаціонарних відділень - медична апаратура (кардіодефібрилятор, пульсоксиметри, термостат, відсмоюувачі хірургічні), для клініко-діагностичної лабораторії — мікроскоп, стерилізаційна шафа, дистилятор, для загального користування - тонометри. Але є обладнання, яке вичерпало свій матеріальний ресурс, потребує заміни, проте експлуатується (наркозні апарати, рентгендіагностичні апарати, транспортні засоби та інше).

Для безперебійного електропостачання приміщення стаціонару приведене під І категорію, встановлена автоматична дизельна станція. Надалі проводиться робота по забезпеченню електропостачання інфекційного відділення по II категорії.

Одним із пріоритетів в охороні праці є безпека руху автотранспорту. В минулому році лікар - нарколог пройшла спеціальне навчання на право проведення передрейдових (післярейдових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів і призначена наказом по лікарні відповідальною особою.

Одним з напрямків роботи є дозвільна система на ділянки підвищеної небезпеки, в Гребінківській ЦРЛ вона в стані розробки. Для цього подані заявки у відповідні структури.

Болюче питання для організацій охорони здоров'я по кисневих балонах в нашій лікарні в більшій мірі вирішено. Транспортування, зберігання і експлуатація кисневих балонів організовано згідно «Правил улаштування і експлуатації посудин, що працюють підтиском» в спеціальних приміщеннях (пірамідах), які знаходяться за межами будівель на відкритому повітрі, в зоні блискавкозахисту. Кисневі балони укомплектовані редукторами з манометрами високого і низького тиску, манометри пройшли метрологічну повірку. Подача кисню медичного у відділення проводиться по спеціальному кисневому трубопроводу.

В кожному відділенні організовані побутові кімнати для і працівників, забезпечені гардеробами для окремого ! зберігання особистого  спецодягу, збудовані душеві кабінки 5 з подачею гарячої води від електроводонагрівачів, ї проведена комплектація поліклінічного відділення пожежними кранами  рукавами. У всіх відділеннях, підрозділах з в наявності е первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники порошкові та вуглекислотні). Недоліком в протипожежній  и безпеці є відсутність сигналізації у відділеннях, обладнана ні такою сигналізацією тільки теплогенераторна.  Так що є невирішені питання і є над чим працювати.

      Похожие публикации:

Хотите поблагодарить? Это легко - поделитесь понравившемся с друзьями!

  Нравится  

Категория: Общество и жизнь | Просмотров: 2145

НОВОЕ НА САЙТЕ:


/_pu/34/52138798.jpg Как сохранить женское здоровье: нарушение влагалищной микрофлоры

/_pu/34/08270207.jpg Чтобы секс был ярким: несколько секретов прелюдии

/_pu/34/17485967.jpg Борьба с варикозом: несколько способов позаботиться о здоровье вен

/_pu/34/28478685.jpg Упражнение для релаксации и спокойного сна


НОВОЕ ВИДЕО

Длительность: 21.03.2017
Комментов: 0
Категория: Общество
Длительность: 16.03.2017
Комментов: 0
Категория: Общество

Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:КУЛИНАРНЫЕ РЕЦЕПТЫ:


Салаты


/_pu/25/46551203.jpg
крабовые палочки сочетаются со многими продуктами, что дает возможность каждый раз го
Кулинария

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки
 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаете о событии или происшествии? Сообщите и мы напишем об этом на сайте.
   Сообщить новость

   » Поток онлайн-опросов
   » Книга отзывов и предложений
   » Тесты онлайн

  отправить СМС бесплатно Отправка SMS бесплатно
  Яндекс.Метрика