Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


10 ознак того, що жінка – справжня психопатка

Психопатія досить часто є не психічним відхиленням, а обраною (несвідомою) моделлю поведінки людини.


жінка психопатка

Побачивши вас, усі оточуючі кидаються в розсипну? Чоловік називає вас істеричною і божевільною?Співслуживці вважають, що ви егоїстична особа? Можливо, ви, насправді, психопатична особистість?

Не турбуйтеся, тут є одна цікава особливість: психопатія досить часто є не психічним відхиленням, а обраною (несвідомою) моделлю поведінки людини.

Це означає, що ви зможете все виправити. Однак вам доведеться змінити свій стиль спілкування, викорінити деякі звички, скоригувати поведінку.

Деякі люди думають, що життя психопатів можна назвати щасливим. Звичайно, адже вони зневажливо ставляться до інших людей. Але ці наївні індивіди помиляються: людина з психопатичною поведінкою нерідко сама страждає.

Характерні йому черствість, егоїзм і вибуховий характер доставляють йому жахливі страждання. До того ж він не розуміє, що сам винен у своїх нещастях.

Самодіагностика це те, що вам потрібно! Перевірте, чи притаманні вашій поведінці психопатичні риси. Якщо так, то ви надалі спробуєте стати кращими, чи домовилися? Повірте, після роботи над помилками ви порадієте за себе і принесете задоволення тим, хто вас оточує!

10 ознак психопатичної особистості

Ви робите необдумані дії

Найчастіше ви самі не знаєте, що викинете у найближчому майбутньому. Ви виправдовуєте себе, стверджуючи, що у непослідовності та непередбачуваності є свої плюси.

Але є факт, з яким ви не зможете посперечатися: знаходитись поряд з вами – все одно, що сидіти на пороховій бочці (страшно та тривожно). Спільне життя з вами може взагалі загробити людину! Ви не думаєте про те, які наслідки спричинять ваші вчинки. Ваш девіз: "Зроблю те, що мені хочеться, що буде потім - неважливо!".

Ви відчуваєте задоволення від чужих бід

Спочатку ви з єхидством запитуєте у знайомої: «Ти змогла вилікувати свою безплідність?», а потім радієте, бачачи її засмучене обличчя. А коли ви зустрічаєте сусідку зі зламаною ногою, то взагалі заливаєтеся дзвінким сміхом і з посмішкою кажете: «Щоб ти була здорова!».

Чуже горе і неприємності приносять вам неземну насолоду. Ви пакостите людям свідомо і з захватом спостерігаєте за їхніми муками. На жаль, ви не досягнете симпатії оточуючих, якщо продовжите говорити їм жахливі речі та зловтішатися.

Ви нікому не співпереживаєте

Ви абсолютно байдужі до почуттів людей, які вас оточують. Зате ви завжди турбуєтеся про власні емоції. Якщо ваша колега заплаче, дізнавшись про своє звільнення, ви не скажете їй жодного доброго слова.

Ви ніколи в житті не намагалися зрозуміти, якими мотивами керуються люди, здійснюючи певні вчинки. Ви без зазріння совісті можете засудити родичку, яка продала свій шикарний будинок і переїхала жити в однокімнатну квартиру. При цьому вам неважливо, що вона витратила значну суму на лікування тяжкохворого чоловіка.

Ви звикли брехати

Збрехати вам так само легко, як і нафарбувати губи. Брехня – це ваше звичне заняття. Може, ви бреше заради розваги?

Не виключено, що ви іскритесь від щастя, спостерігаючи за своїми довірливими співрозмовниками, які вірять у ваші вигадки. Для кожної нової розмови у вас заготовлена нова порція локшини, яка добре виглядатиме на вухах простодушних знайомих.

Ви показуєте свою егоїстичність

Ви думаєте, що світ має крутитися навколо вас? Що оточуючі повинні постійно зважати на ваші інтереси?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які варто подивитися

Не дивно, що ви не шкодуєте свого виснаженого чоловіка, який працює до пізньої ночі. Він відмовився від відпустки, щоб купити машину для вашої зручності, а ви сіли на шию і розвели бруд у квартирі. Яка вам справа до його інтересів та потреб! Головне, щоб ви були ситі та забезпечені.

Ви байдуже ставитеся до своїх рідних та друзів

Напевно, ви знаєте про те, що багато нормальних жінок піклуються про близьких людей і друзів. Однак у вас ніколи не виникає такого бажання. Та й про що можна міркувати, якщо ви готові кинути в біді хвору маму чи бабусю? До того ж, ви здатні проігнорувати прохання подруги забрати її дочку із дитячого садка. Ну, посидить дівчинка зайву годину з вихователями, нічого страшного. Зате вона точно буде самостійною у дорослому житті!

Ви є необов'язковою людиною

Вам нічого не варто дати обіцянку комусь, а потім узяти і не стримати її. Ви кидаєте слова на вітер. Ви не відчуваєте себе винною, коли підводите начальника. Ви клянетесь, що вийдете на роботу в суботу, а потім не приїжджаєте на робоче місце в належний час і навіть не просите вибачення керівника. Схоже, ви нічого не чули про сором і совісті. Люди на вас розраховують, а ви їх підводите. Навіть не сподівайтеся на їхню допомогу та підтримку!

Ви дуже любите сильні емоції

Нерідко ви влаштовуєте істерику ні з того, ні з сього. Ви поводитесь так для того, щоб помилуватися нервовими і стривоженими обличчями оточуючих. Ви голосно кричите і жбурляєте на підлогу різні предмети з однією метою – ви намагаєтесь підживитись енергією інших людей. Саме так, ви є енергетичним вампіром! Ваші жертви відчувають занепад сил і засмучуються, а ви танцюєте від щастя і відчуваєте неймовірну бадьорість і приплив енергії.

Ви вирішуєте свої проблеми за рахунок інших

Вас ніколи не гризе сумління. Ви зламаєте підбор на туфлях, які взяли у подруги, а потім повернете їх назад, як ні в чому не бувало. Ви довго і нудно з'ясовуватимете стосунки з продавщицею, знаючи, що чоловік уже півтори години нудиться в очікуванні на сусідній вулиці при сорокоградусній спеці.

Вам потрібно отримати знижку сьогодні й зараз, а обранець зачекає зайву годину, з неї не зменшиться! Ви, не червоніючи, очорніть при всьому колективі товаришу по службі, яка претендує на посаду, про яку ви давно мріяли. Думаєте, це допоможе вам швидше стати начальницею і заслужити на повагу колег?

Ви не маєте жодного друга

Мабуть, вашими друзями можуть бути лише запеклі мазохісти! Інших варіантів немає. Серед вашого оточення немає жодного такого мазохіста чи самогубця? Виходить, ви ніколи не матимете друзів і приятелів. Вам це видається дивним? Ні, все логічно: ніхто не спілкуватиметься і тим більше дружити з психопаткою, що псує життя ні в чому не винним людям!


Схожі матеріали:

👁 703
Категорія: Психологія
Теги: психологія, жінка, характер, чоловік, відносиниВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg