Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Автокрісло: для чого воно потрібне?

Безпека вашої дитини повинна бути якісна — для цього можна використовувати ремінь безпеки, бустер, дитяче крісло або спеціальний пристрій-тримач. Головне, не тримайте в руках дитини під час руху!


Безпека вашої дитини повинна бути якісна — для цього можна використовувати ремінь безпеки, бустер, дитяче крісло або спеціальний пристрій-тримач. Головне, не тримайте в руках дитини під час руху! Це буде грубе порушення. Перевезення дітей віком до 12 років можливо лише в дитячих кріслах, закріплених на задньому сидінні.

Крім того, це безпечніше, ніж тримати дитину на руках — якщо буде навіть найменше зіткнення, ви не удержите дитини на руках. Найчастіше результати подібних зіткнень плачевні, розповідати про них неприємно. Купити дитяче крісло можна в мережі магазинів «Аvtokrisla.com». Коли ви підбираєте для своєї дитини автомобільне крісло, враховуйте не лише його вартість, зовнішній вигляд, матеріали та вік дитини. Кожне крісло розраховується на певну вагу малюка — це основний критерій, яким слід керуватися. купити дитяче крісло.


Автокрісло: для чого воно потрібне?
 

Як правильно його вибрати і які нюанси необхідно врахувати при покупці та установці?

При виборі дитячого автокрісла зверніть увагу на такі моменти:
 
✔️автокрісло має змінювати своє положення, повинні бути положення для сидіння і для сну;

✔️ обов'язкова наявність пом'якшуючих накладок і Y - образної лямки, які захистять Вашу дитину від пошкодження хребта, внутрішніх пошкоджень живота. Занадто вузькі ремені можуть завдати шкоди здоров'ю дитини;

✔️ спрацювання внутрішніх ременів має бути миттєвим, без уповільнень, оскільки виникає інерція в перші миті при гальмуванні дуже погано зупиняється, виникають великі перевантаження, а це може нашкодити дитині;

✔️ обов'язкова наявність механізмів «дотяжки» внутрішніх ременів безпеки, оскільки під час руху, особливо по нашим дорогам, при трясці автомобіля, ремені можуть слабшати;

✔️ зверніть увагу на замки фіксації. Крім того, що вони повинні надійно все фіксувати, вони не повинні сильно виступати назовні, бути, як би «утопленими», щоб дитина про них не поранилася;

✔️ перевірте, щоб пряжка між ніг була пружною і досить широкою;

✔️ наявність у дитячого автокрісла високої боковини, для захисту від бокового удару об дверей автомобіля і високої спинки для захисту від заднього удару, який, як правило, виникає вже в ході різкого гальмування, або від удару в задню частину автомобіля іншого транспортного засобу;

✔️ перевагу віддавайте дитячому автокріслу з пластиковим каркасом, а не з металевим.

Як зрозуміти, чи підійде автокрісло для машини?

Щоб правильно підібрати дитяче утримує пристрій для конкретного автомобіля, необхідно ще раз подивитися на тип крісла, вказаний в сертифікаті.

Виділяють три типи сертифікації:
 
1. Універсальна. Пристрій без проблем встановлюється у всіх машинах, які відповідають нормативам ECE R14 і R16 (регулюють вимоги до установки крісла в автомобілі).

2. Напівуніверсальні. Оскільки, крім стандартних заходів безпеки, виробники додатково оснащують крісла різними опорами (телескопічна «кінцівку»), необхідно перевірити, чи входить конкретна машина в перелік сумісних моделей.

3. Спеціальна. В цьому випадку утримувальні пристрої, завдяки особливому дизайну і функціоналу, сертифіковані для використання лише в суворо визначених моделях машин. Ваш транспортний засіб повинен бути в переліку сумісних моделей.

Але навіть якщо вибране автокрісло є універсальним, слід обов'язково перевірити, чи підходить воно конкретно для вашої машини.

Де встановлювати дитяче автокрісло

Місце установки дитячого автокрісла багато в чому залежить від віку Вашої дитини.

Якщо у Вас ще немовля, то в такому випадку фахівці рекомендують встановлювати дитяче автокрісло на задньому сидінні проти ходу руху автомобіля і бажано, щоб там не було подушки безпеки.

В інших випадках встановлювати дитяче автокрісло рекомендують на задньому сидінні за кріслом водія або на передньому сидінні, але вже крісло повертають спинкою вперед.

Від чого захищає дитяче автокрісло:
 
1. Захист тазостегнового суглоба при бічному ударі: якщо відбувається удар збоку, то його на себе приймає підставу крісла, а не кістки дитини.
2. Захист ребер при бічному ударі: удар на себе прийме крісло, яке ширше, ніж дитина.
3. Захист плечових суглобів.
4. Захист голови дитини при бічному ударі, адже у правильного крісла є спеціальний каркас для захисту голови (який дозволяє зафіксувати голову під час сну). Цей же каркас захищає шию від перелому при бічному ударі, адже голова далі каркаса не втече.
5. Дитина зафіксований на випадок лобового удару. Фіксація буває як п'ятиточкові ремені, так і спеціальним «столиком», але у «столиків», при неправильному підході до проектування, буває перевищена навантаження на живіт, а так само зустрічається «подниріваніе» дитини під цей «столик».


Схожі матеріали:

👁 610
Категорія: Авто, вело, мото
Теги: автокріслоВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg