Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Навчання Хімія Англійська мова
Физика Математика


Репетитор з математики онлайн - дистанційний помічник при підготовці до ЗНО

Жодному учителеві не під силу за короткі 45 хвилин ідеально пояснити матеріал так, щоб його однаково засвоїли гуманітарії та учні з математичними здібностями


Вивчення математики у рамках шкільної програми вимагає особливих навичок і логіки, тому найчастіше труднощі по цьому предмету виникають у більшості гуманітаріїв.

Не зважаючи на складність дисципліни, вона є обов'язковим предметом в школі. Причому математика потрібна зовсім не викладачеві цього предмета, її навички потрібні майбутнім льотчикам, інженерам, будівельникам, архітекторам, економістам і так далі. І якщо професія учня буде виключно творчою, основи математики точно виявляться не зайвими — приміром, вони згодяться в розрахунках сімейного бюджету.

Для успішного навчання і складання іспитів в 9 і 11 класах недостатньо тільки ретельно виконувати вправи та завдання з математики, а також слухати учителя. Особливості викладання у рамках системи шкільної освіти виключають індивідуальний підхід, тому усі учні отримують мінімум середні знання предмета.

Жодному учителеві не під силу за короткі 45 хвилин ідеально пояснити матеріал так, щоб його однаково засвоїли гуманітарії та учні з математичними здібностями. Найчастіше учневі потрібно додаткове пояснення матеріалу, відробіток на додаткових вправах і завданнях. А таке можливе, якщо зайняття веде з математики репетитор онлайн https://city-pros.com/uk/repetitor-matematiki-uk.
 

Репетитор з математики онлайн
 

Він викладає в індивідуальному порядку, майбутній студент вчиться не зазублювати правила, а розуміти їх, застосовувати математичні формули в потрібних ситуаціях. Репетитор дає повноцінні міцні знання, маючи які учень зможе скласти іспит на високий бал, і при цьому не нервувати під час рішення запропонованих завдань.

Репетитор з математики онлайн на City Pros - це сучасний спосіб навчання математиці, а також підготовки до ЗНО і ДПА .

Зайняття онлайн з математики — що знадобиться?

Така форма навчання стає усе більш популярною.

Для проведення дистанційного зайняття учневі знадобиться наступний набір:
 
- Наявність інтернету;
- Гарнітура;
- Веб-камера;
- ПК або ноутбук;
- Власне, бажання самого учня займатися видалено з репетитором.

Якщо порівнювати дистанційну форму навчання зі звичайними уроками в школі, ефект від онлайн-зайняття значно вищий. При цьому спілкування по Скайпу ніскільки не поступається очному зайняттю з репетитором.

Вибрати репетитора для онлайн-занять з математики можна на тематичному сайті, де у кожного претендента в профілі є інформація про досвід роботи. Як правило, багато сайтів пропонують пройти перше зайняття безкоштовно. Щоб записатися на пробний урок, учневі необхідно заповнити запропоновану форму анкети, після чого в призначений час буде проведений перший онлайн-урок.

Звичайне це ввідне зайняття, на якому репетитор знайомить зі своїм методом проведення навчання, а також погоджує розклад майбутнього зайняття. Якщо учень і його батьки задоволені репетитором, вони домовляються про проведення наступного уроку.

Дистанційний формат навчання — індивідуально, просто, доступно

Дистанційне навчання математиці проводиться за індивідуальною програмою, яка складається виходячи з потреб учня:
 
- Це може бути вивчення окремій, незрозумілій для навчаного темі, або розбір і детальніше пояснення незрозумілих моментів в новому матеріалі.

- Якщо ведеться підготовка випускника, для нього розроблені орієнтовані програми для ефективної здачі ЗНО і ДПА .

- Можливий варіант, коли проводиться пояснення вибіркових завдань, приміром, з найскладнішої частини. Саме з цими завданнями в учнів найчастіше виникають складнощі.

Дистанційне навчання репетитором проводиться через програму Скайп в онлайн режимі. Учень бачить на моніторі шкільну дошку, на яку наважуються завдання і приклади. У будь-який момент учень може поставити питання викладачеві для уточнення незрозумілих моментів в рішенні. Іноді репетитор в роботі використовує інтерактивну дошку. Якщо учень побажає, репетитор видаватиме домашнє завдання. Усі виконані вправи учень висилає на перевірку через програму Скайп або використовує електронну пошту.

Після перевірки домашнього завдання на наступному уроці репетитор з математики онлайн продовжує відпрацьовувати проблемні для учня теми.

На сьогодні дистанційне навчання математиці за допомогою програми Скайп — це сучасний, зручний і практичний спосіб вивчення предмета і підготовки до майбутніх іспитів.


Схожі матеріали:

👁 1154
Категорія: Навчання
Теги: репетитор, ЗНО, онлайн, математика, дистанцыйне навчанняВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg