Вторые блюда


/_pu/49/24553669.jpg
Запеченый картофель с чесноком и сыром


Гребінка у Facebook
Блоги Grebenka.com » Маленькі історії маленького міста

Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


  Віталькин матюгальник і істина про зону АТОЯк гребінківський віталька звіздиться


Ось коментар якогось Вітальки під одним із матеріалів на сайті:

"8 виталик (Сегодня 00:37)
Ну что сказать. Этот котяра сам для начало ничего не зделав указывает что мы от удара. Там люди разные и стихийные и нам пох на тебя паскуда. Таких как ты нужно с...а в Ато посылать и ебошить тебя САТ . Ты падло не зная ситуацыи начинаегь тут мне втирать кто мы и что. Диванная ты ку...ва. грош цена тебе при...ок."

А тепер усе по порядку. Не вспів півень зранку перднуть, як почала сходити ясна зірочка імені Вітальки. Я нічого про нього не знаю та і він, за законами котячого жанру, персонаж вигаданий, тому пишу із задоволенням чергову казочку для гребінчан.

Віталька вважає себе , як мінімум,Богом. Він не просто якесь там цабе, а ого-го яке ЦАБЕ!!! І всі повинні вважати його головним активістом району, невхріненною елітою і пупищем: всі повинні скидатися на його ідеї, хто не скинувся, той кондом( це я легенько).

То він рве пузо на британський прапор, а-ля "я допомагаю солдатам в АТО", то (читайте його комент гарячий) посилає туди всіх виродків, таких,як я, щоб провести "чистку" нації.

Що тут додати? Не літай,хлопче, в хмарах. Злазь на грішну землю. Маєш настрій і бажання працювати на благо гребінчан - працюй, але не влаштовуй протистояння.

І навчися просто говорити, а не пердіти матюгальником. Діалог - дорога до взаєморозуміння і співпраці.

Тому зірки з йобика пострушуй і вперед - цивілізовано і без словесного поносу. Адміністрація Grebenka.com може не розділяти позицію авторів розділу "Погляди" та не несе відповідальність за матеріали авторів розділу "Блоги”

ВИСЛОВИ СВОЮ ДУМКУ!

Всього коментарів: 29

0
29 Cat   (26.08.2014) [Материал]
Шкода, що ГаГ не до дискусії - очільник саме ламає язика і клаву , збоченнями на кацапській - не до діалогу йому.


0
28 Cat   (26.08.2014) [Материал]
Віталік, еу що ж.. на нЄт і суда нЄт. Марш під спіднчичку активістки - звідти дзяволіти зручніше. Раз немає аргументів по суті, то це ж таке)


0
27 Cat   (26.08.2014) [Материал]
Рома Б., знаєш чому тебе Свєтік кинула? Бо ти активний тільки в інтернеті)) Роби висновки))


0
26 Cat   (26.08.2014) [Материал]
Шановна Татьяна Овраменко! Бачу, тобі не вистачає клею в голові читати написане, ти перелякана буквами дівчинка прибігла сюди какнути в захист того, кого навіть не знаєш. Якщо ти не дебілка( а я сподіваюся, що ти нормальна), то прочитай перше речення нарису,яке не виділено жирним шрифтом. Якийсь кукенштейн під ніком виталя обматюкав кота. Я вставив йому пістона,звичайно ж, бо на сайті не матюкаються, а ти, замість того, щоб вийти і написати, що ваш віталька на таке не здатен,бо він лідер і молодець, підписалася,що  то його матюччя))
Діти! Там же написано-будьте обережні і ввічливі.
І ще: всі персонажі, які фігурують у моїх наисах-вигадані, не шукайте там себе чи своїх знайомих.
Про це написано у моєму першому нарисі-вступному-зайдіть і гляньте.

Не піарьтеся за рахунок кота. Віталік, дитинко, не ховайся за спіднички активісток, включи мужність(якщо вона є) і захаді-погомонимо))

Якщо всрався-не заходь. Не псуй повітря)


0
25 Організація   (25.08.2014) [Материал]
Віталій! Кіт - це ти! Навіщо себе рекламуєш? Не соромно?


0
24 Cat   (25.08.2014) [Материал]
і ще-де написано, що Кіт проти?:)) дурик ти)) 

ще  й заклики-підіть, найдіть,розкажіть)))

ваша величність не може сама притягти сюди свій зад і вибачитися за написане матюччя?

чи кишка тонка?:)


0
23 Cat   (25.08.2014) [Материал]
Віталька бреше і не червоніє)) от собака-барабака:)) 

Хлопчику, ти жопою читаєш мої нариси?

Не будь придурком - іди сюди і поговоримо-не сочиняй сочінєній на тему-Кіт проти))

я лише вказав на те,що треба думати про безпеку і нахилив якогось віртуального вітальку за те,що матюкався на сайті.

Отже, віталька-шифрувалька на своїх полях калякає:

"Громадський АКТИВ Гребiнки (не партійна)
КОТ (модератор сайту Гребінки) проти марафонів і розфарбування мостів котре відбулося по всій території України. Одночасно з нашим ВЕЛОПРОБІГОМ МИРУ відбулися по всій Україні. Нарешті народ став згуртованим і єдиним. 23 річниця НЕЗАЛЕЖНОСТІ запам'ятається нам на довго.
Але є такі люди як кіт, котрі відносяться до пасивних жителів воркутонів, котрі не задоволені і котрі думають що всі за якоюсь партією стоять, тому, що він неможе зрозуміти як це люди вийшли і фарбують, які спочатку вклали свої гроші на фарбу а потім почали люди допомагати. Ну як говориться: "в сім'ї не без урода"
Найдіть цього кота і розкажіть які ви партійні робітники і кому ви підчиняєтеся. Ось ця Стаття незабаром з'явиться на його котячих форумах сайту Гребінки.)))"


0
21 Cat   (25.08.2014) [Материал]
"Громадський АКТИВ Гребiнки (не партійна)
Шановні Гребінківці!!!
те що в інтернеті розгорілася війна за те, що ми робимо а саме фарбуємо міст нашої провини немає. ми йдемо вірним шляхом. ми робимо те, що іншим не під силу.
Не вішайте носа, ми з вами молодці.
те що нас звинувачують в тому, що ми партія удару, то це їхні проблеми. це навіть цікаво стає що наша категорія людей пасивних до свого міста ще щось схоже видумає. ми з вами єдині і ціль наша єдності тільки одна, Це Україна, Батьківщина, рідна домівка і своє місто, яке ми дуже любимо і робимо все шо можемо аби він був чудовим і процвітав. Ганьба таким людям котрі завидують і говорять лихе, не звиртайте уваги, на таке не ображаються, на таке дивляться з високо піднятою головою але не забуваючи , що ти всеж таки Українець а не сеперат або такі як блогер САТ з форумів сайту міста Гребінка котрий навіть свого Я не може показати.
СЛАВА УКРАЇНІ, хай живе і процвітає наше місто а такі як ці віртуальні блогери відійдуть у минуле разом з Януковичем де їм і місце.
Мне нравится
2
сегодня в 10:38"

сушу сухарі ,щоб бути готовим "кануть в лєту" за янеком)))


0
22 ELPy   (25.08.2014) [Материал]
та ну, Котику, без тебе діла не буде. Ти підеш - криси повилазять, що тоді?


0
14 витаха   (25.08.2014) [Материал]
а хто звіздиться???? те що на камеру знімалося так то на пам'ять і все. те що в газеті так то для вас щоб знали куди гроші йдуть щоб такі як ти не обсирали людей


0
15 Cat   (25.08.2014) [Материал]
витаха  , якщо ти не сліпа(чи не сліпий) - там чітко я написав,хто ,де,що і як. і про матюки в прямому ефірі, і про недвозначні вислови про АТО.

Робота газети і тедестудії-висвітлювати новини району-це ж не відкриття ні для кого. Хто що знімає на камеру-власна його справа.

А те, що крити матом благим не можна нікого - це факт. Проти якого не попреш.

От така фігня, малята.


0
16 Cat   (25.08.2014) [Материал]
витаха , і мені абсолютно байдуже,куди ви поділи ті гроші. Я від себе дав вам купюру. Бо вважав за потрібне. А що ви з нею зробили - то вже ваші справи і вашого сумління.


0
12 мері   (25.08.2014) [Материал]
ну поясни мені простій людині я знаю того Витальку тільки в обличчя, чим виражається їх
звЄздаються як ти кажеш, пока я бачу ВЕЛЕЧЕЗНУ ЗАЗДРІСТЬ від тебе,що комусь дісталась увага а не твоїй персоні


0
13 Cat   (25.08.2014) [Материал]
мері, дурна жіноча логіка)) моя персона ніколи не буває поза увагою. а віталька хай несе шматочок ковбаски,що я тут про нього пишу))


0
18 ELPy   (25.08.2014) [Материал]
Та скільки тому Коту уваги треба? За вушком почухай, ковбаскою пригости - і тваринка вже задоволена :):):):):)


0
9 мері   (25.08.2014) [Материал]
та ми то читаємо коментарі,але  я ще раз повторюся що якісь вони неприємні, / ну прямо тошнить,а чому ти і досі не обгадив велопробіг, як на мене це була чудова ідея, і до речі хоть щось на свято, а так люди походили біля БК  та і порозходились по  кафешках


0
10 Cat   (25.08.2014) [Материал]
мері , мала, я не маю на меті щось обгаджувати - просто написав,що не матом єдиним живе людина. Велопробіг-класна річ, я був у свій час на Хорольському велопробігу - сподобалося. Тільки там люди не звЄздаються на цьому, а живуть цим, згуртовуються і вкладають душу. Все просто.


0
20 ELPy   (25.08.2014) [Материал]
а ну припиніть травити душу велопробігами! Бо зараз я матюкацця почну, а це вже буде зовсім не весело biggrin


0
8 мері   (25.08.2014) [Материал]
а ти тільки і знаєш що бігать знімать на камеру, і думаєш ,що ніхто незнає,хто ти, і на права  здавав недавно,пока не буду озвучувать ПІП


0
11 Cat   (25.08.2014) [Материал]
мері  , озвучуй, бо мені аж самому закортіло дізнатися)


0
5 мері   (25.08.2014) [Материал]
інам одинаково чи удар чи свобода, чи нова партія,аби результат був на  МОСТУ


0
7 Cat   (25.08.2014) [Материал]
мері  , та ,мабуть, не однаково)) якщо така буря вилітає))


0
17 ELPy   (25.08.2014) [Материал]
Мері, головне, щоб результат на мосту був без людських жертв - про це Кіт писав нарисом раніше. Фарбуйте собі на здоров"я, тільки не робіть з гідної справи культ і не порушуйте ПДР, тоді все буде зашибісь smile


1
19 Cat   (25.08.2014) [Материал]
ELPy, точно! "культ!"-а я не знав,як назвати) дякую,Джек Горобець)


0
4 Cat   (25.08.2014) [Материал]
витаха, йоу-йоу-палєхче!)) скільки звинувачень і ярликів)) це ж скільки пафосу на рівному місті. Ніхто не сказав,що ви говнюки,що фарбуєте, те,що вас тулять до якоїсь партії-теж природньо) це не злочин

зайвий раз переконуюся,що зірок в лобі там дохрініща.

додам ще - той,хто робить гідну справу не бігає і не вимагає собі медалей. просто мовчки робить. заради того,щоб зробити.

а не обкладає дорослим матом усіх і уся.

дякую, що ви тут, на сайті. Він працює для вас, користуйтеся його полями,щоб відстояти власну думку-я,як Кіт, з радістю надаю свої блогові поля під цю справу.

Фільтруйте свої звинувачення в москалізмі , і сепаратизмі, бо ви, мабуть, сопливі ще дітлахи, і не розумієте, про що кричите.

Не кричіть, бо пупи порозв"язуються, а вони вам ще знадобляться для "добрих справ"))


0
3 мері   (25.08.2014) [Материал]
ну сат конечно перегибає палку, і вообще у його кометах тільки якийсь неприємний присмак, ,,,,,,,,,,,,


0
6 Cat   (25.08.2014) [Материал]
мері  , в чому я перегшибаю палку? обматюкав вітальку? так не було цього)) понизив бали комусь за фарбування-так не було цього)) читайте для початку. а потім уже пишіть коментарі.


0
2 витаха   (25.08.2014) [Материал]
які ви тут хворі, якщо думаєте що те що робимо на мосту відноситься до якоїсь партії. це ваша думка котра є просто необгрунтовною. ви звикли щось весь час писати тут і на тому крапка. ви звикли як баби плітки пописати, погігікати але зібрати людей і щось для міста зробити вам забракло сили і віри в себе. вам краще піти побити фонарі, сміття з вікон 5 поверхівки викинути, на це ви згодні. те що фарбується міст найбільший в нашому місті це велике спасибі Всім не байдужим людям міста, але ніяк не вам хто пише цю єресть на сайті міста. ви звичайна рота людей віртуальних котрі сидять дивлячись в пк пичвтвїте різну несумісну з реальністю річ котра характеризує вас як Москаля але ні як не щирого Українця. мені вас шкода. за вашими спинами тільки плітки, пуста балаканина і все. ми окрім моста допомагаємо солдатам в ато, і як ви вже звернули увагі аж ніяк не від партії Удар. ви хочаб то подумали, яка користь партії Удару цим займатися , якщо ні реклами партії ні прапорів??? ви так говорите, тому що ви спихаїте на партію і тим самим роблячи себе тими що ви хочете себе відбілити. а вийти і пофарбувати міст у вас ботов віртуальних, вигаданих (і навіть тут ви не відверті з людьми боїтеся САТ показати своє Я) забракло волі, духу і найголовніше сили і допомогти. спасибі велике людям з депо котрі допомогли фарбувати наш міст, звичайним прохожим містянам, автомобілістам і байкерам, пирятинцям, і жителів району що приєдналися до нас і допомагають нам. ви просто нам завидуєте шо ми зібралися, згуртовалися і фарбуємо міст. а самі ви ні на що не способні зробити тільки ото сидіти і клацати своїми тендітними пальцями по кнопкам пк. ми на вас не ображаємося, таких як ви по всій Україні багато, ви навіть чимось похожі на сеператистів, ті такими ж самими способами ведуть війну з тими хто стоїть за Україну опсираючи в інтернеті. мені вас шкода.


0
1 Cat   (25.08.2014) [Материал]
І, судячи з цього коменту вітальки, гребінківська Свобода не дала йому на фарбу))

"9 виталик (Сегодня 00:40)
САТ иди с... си партии СВОБОДА в которую ты входишь и которую мы молодежью вас призираем. Ваша партия такая Украинская что даже флагов у вас нету
Вы даже себе их на сландо купить неможете"

І-бійтеся всі, хто не дав віталькі грошиків, бо будете ви прокляті і в хвіст, і в гриву, і в шоколадного боксера:))

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:НОВІ ПУБЛІКАЦІЇ У БЛОГАХ


/_sf/13/63020665.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (16.03.2020 - 22.03 2020 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
Неділя, 22 березня Святе Таїнство Маслособорування

/_sf/13/46684215.jpg
Оксана Вельбой
Відкриття книжкової виставки в бібліотеці з нагоди ювілею Ю.І. Андруховича
13 березня відзначає свій ювілей (60 років) український поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Віце-президент Асоціації українських письменників Юрій Ігорович Андрухович

/_sf/13/93233574.jpg
Оксана Вельбой
Діти читакють Кобзаря - 2020
Діти читакють Кобзаря - 2020

/_sf/13/34563307.jpg
Оксана Вельбой
Виставка в бібліотеці до дня народення Т.Г. Шевченка
Тарас Григорович Шевченко - одна з найвидатніших постатей нашого народу
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ 
 

/_pu/31/50034572.jpg

Діти успадковують після смерті своїх батьків — як батька, так і матері
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно