ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
"Місто моє"-авторська пісня гурту про Гребінку

Помічник машиніста, викладач універа, касир супермаркета, журналіст телеканалу. Що об'єднує цих людей? Постійні тряски кісток у потягах, маленька літня кухня і рок. Усі четверо з'їжджаються на вихідні до Гребінки, збираються у побіленій літній кухні і валять рок. Вони називають себе "Зомбаки".

 

 

Вітьок Коваленко (Дез) - бас-гітарист, скромний заводіла і музичний куркуль, бо репетиційна база знаходиться у нього вдома. Помічник машиніста в Депо Гребінка.

Сергій Шашенко (чи коротше, Шаш) - ритм-соло-гітара, брутальний патлач і любитель пофілософствувать. Викладач видавничої справи в столичному універі.

Максим Узол (Макс) - ударні. Улюблена фраза: "Дай гітару, покажу". Журналіст проекту АБЗАЦ! на Новому Каналі.

Ігор Козодой - вокал, ритм-гітара. Хобі - забувати слова і тихо говорити в мікрофон. Студент універу харчових технологій, касир у Сільпо.
 

 

Взимку 2014-го Вітьок зі своїм 5-струнним басом відчайдушно винюхував серед гребінчан молодих хлопців, які хочуть грати рок. Не обов'язково вміють. Навчу, говорив він.

У старого гребінківського рокер-фюрера Дощика купив стареньку барабанну установку з написом "Маніфест", радянський підсилювач, колонки і мікшерний пульт. Облаштував репетиційну базу у невеличкій літній кухні під хатою.
 


Вітьок знайшов двох молодих відчайдухів: школяра Мішу та студента Ігоря. З ними і спробував сколотити банду. Ігорю дав у руки електрогітару, Мішу посадив за барабани. Хлопці готувалися виступити на щорічному місцевому фесті "Небеса". Та з ударними все ніяк не складалося. Доки в гості на репетицію не зайшов давній друзяка Макс Узол з гітарою.
 


Макс з Вітьком раніше вже грали разом в одному бенді. Ще в шкільні роки хлопці збиралися у Макса в гаражі, розлякуюючи сусідів. Згодом,валили тяжкий метал у славнозвісного гребінківського рок-фюрера Дощика. Таким гуртом відіграли на фесті "Клітка" в Яготині, у київському клубі "Прайм" і, починаючи з 2006-го, кілька років поспіль на Гребінківських «Небесах»...
 


Так от, на репетиції новоспеченої банди Макс спробував показати як треба грати на барабанах, бо сам трохи пробував... Відтоді так з-за ударних і не вставав. Міша - пішов. А гітаристу Ігорю вручили мікрофон. Вмієш співати - значить будеш ще й вокалістом.

 
Так почали грати утрьох: Вітьок, Ігор та Макс.
 

На кожній репетиції хлопці розігрівалися піснею, яку знали найліпше. Це була популярна "Zombie" групи Cranberries. Після неї лабали хітяри, з якими збиралися виступати на "Небесах". Кавери на "Come Together" відомих The Beatles, та "The Kid aren't Alright" Offspring.

До концерту лишалося все менше часу, а звучання на репетиціях було рідким і незаповненим. Хлопці вирішили, що саунд треба ущільнювати ще однією гітарою. Око команди впало на Сергія Шашенка, давнього друга Вітька і Макса. Його вмовляти не довелося. Він загорівся бажанням рубати рочину разом із земляками. Відтоді музика "Зомбаків" наповнилась важкими драйвовими рифами і швидкісними гітарними соло.

 

 

Свій перший музичний сет група "Zombie", а нині "Зомбаки" відграла 5 липня 2014 р. в парку "Юність" на сцені байк-рок-фесту "Небеса".

Стартонула банда з пісні "Zombie" від Cranberries, яка і дала назву гуртові. Але зіграли цю композицію, зізнаються хлопці не через те, що це символічно. Для повноцінного сету їм банально невистачало композицій. Тому і взяли розігрівочну тему з репетицій (її точно усі встигли вивчити). Щоб відповідати своїй назві, музиканти виступили у масках з фільму "Крик".
 


З часом хлопці поповнили репертуар.

 
Зформувалася концепція групи. Стає помітною українська самосвідомісь учасників колективу, адже на перший план виходять тексти пісень рідною мовою. Власне з цим і пов'язана корекція назви гурту на колоритних "Зомбаків".
 
Помітно вплинула на концепцію творча нестриманість музикантів. Зараз в доробку "Зомбаків" переважно кавери на популярні пісні відомих команд. Це Nirvana з текстом від Океана Ельзи, AC/DC з адаптованим перекладом українською мовою, The Offspring в літературно-творчій інтерпретації, Брати Гадюкіни по-гребінківськи тощо. 

Та не одними каверами тішать публіку "Зомбаки". Вже є перша власна пісня про Гребінку "Місто моє", приспів якої хлопці прочитали на рекламному щиті на в'їзді в місто біля церкви). Решта тексту написана спільними зусиллями учасників бенду і присвячена рідному місту. Символічним є факт появи пісні - у ювілейний 120-ий день народження Гребінки.

Наразі "Зомбаки" працюють над ще одним власним треком "Україна брутальна". Це творча рефлексія на події останніх років в Україні.
 

 

Щоб там не казали, але У ГРЕБІНЦІ Є РОК!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 3828
Категорія: Неординарні особистості Гребінківщини
Теги: Хорошулька, гурт, Гребінка, зомбі


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/54877133.jpg

Заключні ігри з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

/_sf/14/88048165.jpg

Нове дослідження показало, як можна запобігти розумовій стомленості

/_sf/14/18628872.jpg

Карлсон висміяв слова Путіна про "денацифікацію"

/_sf/14/01271784.jpg

В чому різниця між військовозобов'язаним та призовником

/_sf/14/82774962.jpg

План робіт у саду та городі на квітень

/_sf/14/68651316.jpg

Замовлення розв'язання задач швидка допомога

/_sf/14/10679928.jpg

Підготовка до складання тесту НМТ з репетиторомЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg