ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Гребінківська ДЮСШа   Мріємо про мир та відновлення спортивних змагань


Жила Володимир Леонідович

Навчальний та тренувальний процес педагоги України розпочали в нових військових умовах. Місто Гребінка віддалене від зони бойових дій, та це не говорить про безпеку його мешканців. Адже ракетні удари ворог завдає по всім містам нашої держави, знищує освітні заклади та помешкання українців. Щодня багаторазово лунають сигнали повітряної тривоги і в нашій Полтавській області.

Головною передумовою початку навчального року була безпека та збереження життя учасників освітнього процесу. Тож викладачам доводиться надавати освітні послуги , не ризикуючи життям дітей. З 1 вересня відновили свою роботу з вихованцями і позашкільні освітні заклади. Журналісти "Гребінчиного краю" поспілкувалися з директором Дитячо-юнацької спортивної школи Гребінківської міської ради В.Л.Жилою.

– Володимире Леонідовичу, вітаємо з початком навчального року та відновленням роботи спортивних секцій.

– Дякую. З початком повномасштабної війни в Україні припинилися заняття в спортивній школі. Три місяці діти зовсім не тренувалися, не відвідували заняття. Не слід розповідати, яке значення для здоров’я дитини має спорт. Малорухливий спосіб життя лише шкодить зростаючому організму. Та й самі вихованці вже засумували за тренуваннями. Тому влітку, коли не лунали повітряні тривоги, діти займалися спортом на стадіоні. Зараз Міністерство освіти рекомендує тренерам проводити заняття он-лайн.


спортсмени Гребінківщини
 

– Минулого навчального року заняття в Гребінківській ДЮСШа відвідувало близько трьох сотень дітей. Чи всі повернулися до занять цього навчального року?

– Майже 90% наших вихованців повернулися до тренувань. Не відвідують секції лише ті діти, родини яких виїхали з міста. Всі відділення спортивної школи працюють. Школярі, починаючи з дітей 2016 року народження , розпочали тренувальний процесс зі своїми викладачами.

– Володимире Леонідовичу, які секційні відділення зараз функціонують у спортивній школі?

– Цього навчального року Гребінківська ДЮСШа проводить заняття на секційних відділеннях гандболу, футболу, легкої атлетики, греко-римської боротьби та настільного тенісу. Тренери займаються з дітьми різних вікових групп.


Гребінківська ДЮСШа
 

– Скільки тренерів працює у ДЮСШа?

– У спортивній школі працює 8 тренерів. Двоє викладачів відділення гандболу за сумісництвом ведуть уроки фізичної культури і в загальноосвітній школі. Захар Валерійович Куцевол працює у Опорному закладі Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та філії Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів №2, а Микола Сергійович Цимбал працює вчителем фізкультури у Гребінківській гімназії.

– Володимире Леонідовичу, чи проводитимуться змагання спортсменів у цьому навчальному році?

– У нашій країні діє воєнний стан і всі масові заходи заборонені. Особливо це стосується дитячих змагань. Можливо, відбудуться Всеукраїнські змагання лище для дітей старших 16 років. Ніякі обласні чи районні турніри не можна проводити.


тренери
 

– Володимире Леонідовичу , ви вже майже 30 років працюєте у дитячо-юнацькій спортивній школі, багато сил та енергії віддали вихованню молодого покоління. Про досягнення дівочого футбольного клубу «Надія» не раз писала наша газета. Які завдання ставите собі та вихованцям цього непростого навчального року?

– Як і у кожного українця, зараз одне завдання – перемогти ворога. Лише коли настане мир в Україні, ми зможемо повернутися до нормального життя та відновити повноцінні тренування.

– Володимире Леонідовичу, бажаємо, щоб заповітні мрії про перемогу та мир в нашій країні здійснилися найближчим часом. А спортсмени Гребінківщини дивували нас своїми перемогами та досягненнями на світових чемпіонатах!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 496
Категорія: Блог районної газети "Гребінчин край" (Полтавщина)
Теги: гандбол, настільний теніс, Гребінківська ДЮСШа, легка атлетика, ФУТБОЛ, греко-римська боротьба


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/54877133.jpg

Заключні ігри з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

/_sf/14/88048165.jpg

Нове дослідження показало, як можна запобігти розумовій стомленості

/_sf/14/18628872.jpg

Карлсон висміяв слова Путіна про "денацифікацію"

/_sf/14/01271784.jpg

В чому різниця між військовозобов'язаним та призовником

/_sf/14/82774962.jpg

План робіт у саду та городі на квітень

/_sf/14/68651316.jpg

Замовлення розв'язання задач швидка допомога

/_sf/14/10679928.jpg

Підготовка до складання тесту НМТ з репетиторомЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg