ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних   Гребінківський міський краєзнавчий музей теж був у числі запрошених на свято.


У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних

На початку вересня в культурно-мистецькому житті Полтавщини відбулася значна подія – художня виставка творчих робіт родини Пілюгіних “Відродимо разом”, присвячена Дню Незалежності України, яка відбулася у великій виставковій залі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. Миколи Ярошенка.

До слова – зала відома, як одна з найбільших в Україні (550 кв.м.), що дозволяє розгорнути наймасштабнішу виставку.

Голова родини, Євген Іванович Пілюгін – член Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужений майстер народної творчості України, голова Полтавського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат премій імені І.П. Котляревського, В.Г. Короленка та Миколи Ярошенка.

Його дружина, Лариса Михайлівна Пілюгіна – членкиня Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужена майстриня народної творчості України, лауреатка премії імені І.П. Котляревського. У 2019 році її творчі роботи були визнані як кращий твір року в номінації художня вишивка на виставці-конкурсі Національної спілки майстрів народного мистецтва України, під егідою Міністерства культури України. У 2022 році Лариса Пілюгіна стала стипендіаткою Президента України.


У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних
 

Старша донька, Наталія Дмитренко – членкиня Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреатка премій імені І.П. Котляревського та Панаса Мирного, наукова співробітниця Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені М. Ярошенка.

Молодша донька, Ольга Пілюгіна – членкиня Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Заслужена майстриня народної творчості України, лауреатка літературно-мистецької премії ім. Олексія Дмитренка, лауреатка премії імені І.П. Котляревського, доцентка кафедри образотворчого мистецтва Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, володарка гранта Президента України, стипендіатка Президента України 2012-2015 рр., авторка серії монументальних гобеленів “Килимова Україна”, шість з яких були визнані кращими творами року в Україні на Всеукраїнських виставках-конкурсах “Кращий твір року” (2014 – 2020) під егідою Міністерства культури України.


У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних
 

Цього року в родині три ювіляра – Євген Іванович святкує своє 75-ліття, Наталія – 50-ліття, Ольга – 40-ліття.

Родину Пілюгіних прийшли привітати представники влади, громадських організацій, друзі.
Від імені Полтавської міської ради ювілярів вітала директорка департаменту культури, сім’ї та молоді Олена Ромас. Вона вручила нагрудні знаки та подяки, від міського голови за особливий внесок у розвиток української культури та популяризацію народного мистецтва.

Заступниця департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації Лідія Федорченко вручила родині Подяки від Полтавської обласної військової адміністрації.
Щиро і сердечно вітав родину Голова Полтавської організації Національної Спілки художників України, Заслужений діяч мистецтв України Юрій Самойленко.


У Полтавській галереї мистецтв відкрилася виставка родини Пілюгіних
 

Багато щирих, добрих слів було адресовано родині на цьому святі.

Гребінківський міський краєзнавчий музей теж був у числі запрошених на свято.

Вже багато років поспіль наш музей підтримує дружні, творчі зв’язки із відомою родиною. В 2019 році Гребінківський музей організував у Міському будинку культури виставку художніх робіт родини, а також викладачів Решетилівського художнього професійного ліцею. Євген Іванович і викладачі ліцею провели тоді майстер клас для відвідувачів.

Від імені Гребінківського міського краєзнавчого музею, ювіляра і його родину вітала членкиня ради музею, Народний майстер з художньої вишивки, членкиня Національної Спілки майстрів народного мистецтва – Олена Наталенко. Вона вручила ювіляру пиріг, спечений за старовинним рецептом своєї бабусі.
Учасники свята оглянули чудову виставку художніх робіт талановитого майстра і його родини.
 


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 480
Категорія: Блог районної газети "Гребінчин край" (Полтавщина)
Теги: краєзнавчий музей, полтава, Галерея мистецтв, виставка


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/54877133.jpg

Заключні ігри з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

/_sf/14/88048165.jpg

Нове дослідження показало, як можна запобігти розумовій стомленості

/_sf/14/18628872.jpg

Карлсон висміяв слова Путіна про "денацифікацію"

/_sf/14/01271784.jpg

В чому різниця між військовозобов'язаним та призовником

/_sf/14/82774962.jpg

План робіт у саду та городі на квітень

/_sf/14/68651316.jpg

Замовлення розв'язання задач швидка допомога

/_sf/14/10679928.jpg

Підготовка до складання тесту НМТ з репетиторомЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg