Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


07.10.2018

Березівська школа: Всесвітній день туризму - 2018 (ФОТО)


Учнівський колектив Березівської ЗОШ долучилися до святкування Всесвітнього дня туризму


Березівська школа: Всесвітній день туризму - 2018 Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між країнами.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1970 році в місті Торремолінос, Іспанія.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації - головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації. (Джерело uk.wikipedia.org)

Учнівський колектив Березівської ЗОШ на чолі з педагогом-організатором Наталією Іванівною Трипуз також долучилися до святкування Всесвітнього дня туризму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святкування Дня рятівника

Серед учнів 5-9 класів було проведено вікторину"Туристичними стежинами", основною метою якої було формування знань про туризм, краєзнавство, про виживання в природних умовах як основи для розвитку творчого потенціалу людини.

Березівська школа: Всесвітній день туризму - 2018
 

В ході гри було повторено правила протипожежної безпеки на природі. Учні дізналися основні секрети збору рюкзака для походу, повторили основні народні  прикмети для визначення прогнозу погоди, та ознайомилися з основним законом честі туриста.

Нагадаємо, що 5 жовтня у Березівській школі відбувся святковий концерт "Вся правда про вчителів", присвячений Дню працівників освіти.

 
Березівська школа: Всесвітній день туризму - 2018
 
 
Березівська школа: Всесвітній день туризму - 2018

Березівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,
Гребінківської районної ради, Полтавської області


Схожі матеріали:
👁 1100
Категорія: Шкільний екран
Теги: Березівська школа, День туризму

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ