Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


18.03.2022

Історичний фронт: 105 років тому розпочалась Українська революція


Сьогодні Україна, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет від російської агресії, продовжує боротьбу за незалежність


105 років тому розпочалась Українська революція

105 років тому, 17 березня 1917 року розпочалась Українська революція і у Києві постала Центральна Рада - перший у ХХ столітті представницький орган українського народу, що невдовзі став парламентом народженої тією революцією Української Народної Республіки.

Українська демократична революція, що розпочалася у березні 1917 року, стала переломним моментом вітчизняної історії. Сформована під час революції ідея державної незалежності визначила подальший перебіг історичного процесу в Україні. Ця ідея остаточно втілена Актом проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

Сучасна Українська держава є продовжувачем державно-національних традицій, сформованих під час Української революції 1917-1921 років. Українська Народна Республіка мала усі ознаки держави: власні органи влади, місцевого самоврядування, територію, збройні сили, банківську систему, власну грошову одиницю, законодавство та міжнародне визнання.

Сьогодні Україна, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет від російської агресії, продовжує боротьбу за незалежність, розпочату Українською революцією 105 років тому.

У грудні 1917 року більшовицький терористичний режим на чолі з Леніним, що захопив владу в Росії своїм ультиматумом розпочав війну із Українською Народною Республікою. Ця війна триває й досі. Але у нас є шанс завершити цю війну за незалежність. І остаточно поховати імперію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичний фронт: Путін йде слідами Гітлера

Сьогодні, як і більше сотні років тому, Україна змушена збройно захищати власний цивілізаційний вибір і державний суверенітет від російського агресора. У цій війні слід пам’ятати і не допустити тих прорахунків, що призвели до поразки Української революції, головним з яких стали внутрішні незгоди в умовах зовнішньої агресії. Тож національна єдність – обов’язкова умова збереження незалежності та державності.

Окуповані на сьогодні українські землі обов’язково будуть повернуті і українська соборність буде відновлена.

За матеріалом офіційного телеграм-каналу Українського
інституту національної пам’яті «Історія і пам'ять»


Схожі матеріали:
👁 406
Категорія: Актуально
Теги: Українська революція, Центральна рада, український народ

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ