Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Як захиститися від шкідливого випромінювання смартфона: поради медика
Якщо ж необхідно провести переговори, не забувайте про рекомендований перерві в 15 хвилин.

Смартфон є джерелом радіочастотного випромінювання. У науковому співтоваристві немає єдиної думки про те, яку небезпеку випромінювання представляє для людини.

Але багато людей звертають увагу, що через часте використання гаджета у них починає боліти голова. Виникають і інші проблеми зі здоров'ям.

Таким чином, можна зробити висновок, що випромінювання від мобільного пристрою є шкідливим.
 

Смартфон
 

За словами медиків, рівень цієї шкоди залежить від частоти використання мобільника і від того, наскільки далеко знаходиться смартфон, коли людина їм не користується.

Щоб знизити ризик негативних наслідків від впливу радіочастотного випромінювання, необхідно рідше користуватися пристроєм.

Слід відмовитися і від частих телефонних розмов. Справа в тому, що саме при режимі виклику випромінювання від смартфона є максимальним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому небезпечно спати поруч зі смартфоном: пояснення медиків

Якщо ж необхідно провести переговори, не забувайте про рекомендований перерві в 15 хвилин.

Також смартфон не потрібно постійно тримати поруч з собою, особливо вночі.

Перед сном мобільний пристрій бажано вимкнути. А будильник можна налаштувати таким чином, що він спрацює навіть після того, як був здійснений вихід з мобільної операційної системи.

Схожі матеріали:
👁 405
Категорія: Технології
Теги: експерт, шкода, поради, випромінювання, смартфон

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ