Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


17.08.2021

Mastercard відмовиться від магнітної смуги на картках

Перехід почнеться в 2024 році, коли магнітна смуга більше не буде вимагатися для нових карт, що випускаються в Європі

Протягом наступного десятиліття Mastercard почне поступово позбуватися від магнітних смуг на своїх кредитних і дебетових картах.

Mastercard відмовиться від магнітної смуги на картках
 

Перехід почнеться в 2024 році, коли магнітна смуга більше не буде вимагатися для нових карт, що випускаються в Європі. У США, де впровадження чіпів EMV на розрахункових картах відбувається повільніше, перехід почнеться в 2027 році. З 2029 року всі нові дебетові або кредитні карти Mastercard повністю позбудуться магнітної смуги.

Магнітні смуги з’явилися в 60-х роках минулого століття, а вже в 90-х роках в якості глобального стандарту були прийняті чіпи EMV. В даний час 86% операцій з дебетовими або кредитними картами в світі здійснюється за допомогою чіпів EMV, а для підтвердження транзакцій використовується або пін-код, або відбиток пальця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До поширення яких захворювань призведе глобальне потепління: прогноз вчених

Цікаво, що в США чіпи EMV в картах не так поширені, як в інших країнах: в минулому році відсоток операцій по картах з використанням цієї технології в цій країні склав лише 73%.

Схожі матеріали:
👁 286
Категорія: Технології
Теги: магнітна смуга, MasterCard

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ