Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


02.11.2016

На Гребінківщині проведено районний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Підсумки мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

На Гребінківщині проведено районний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсуПро підсумки районного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання листа Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 07.10.2016 р. № 1145 «Про проведення VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016 – 2017 навчальному році в Полтавській області», відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту РДА на 2016 рік, плану роботи районного методичного кабінету на 2016-2017 рік 29 жовтня 2016 року проведено районний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

У ньому взяли участь 104 учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківська гімназія: Прибирання шкільної території

Переможцями районного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді вважати:

І місце

Міснікевич Ірина (5 кл. Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)
Загірна Анастасія (6 кл. Гребінківська гімназія)
Шпурик Тетяна (7 кл. Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4)
Сторчак Єва (8 кл.Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст..№ 4)   
Ткаченко Катерина (9 кл. Гребінківська гімназія)
Шевченко Владислава (10 кл. Гребінківська гімназія)
Тищенко Софія (11 кл. Гребінківська гімназія)

ІІ місце

Охріменко Марія (5 кл. Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
Дригант Валерія (6 кл. Гребінківська гімназія
Сабурова Анна (7 кл. Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Отрянська Юлія (8 кл. Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ст.
Отрянська Юлія (8 кл. Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ст.
Супрун Арсентій (9 кл. Гребінківська гімназія
Яценко Назар (10 кл. Гребінківська гімназія
Руденко Лілія (11 кл. Гребінківська гімназія
Пилипенко Тетяна (11 кл. Слободо – Петрівська ЗОШ І – ІІІ ст..

ІІІ місце

Бровар Марія (5 кл. Гребінківська гімназія)
Джувага Ольга (5 кл. Гребінківська гімназія)
Пісня Софія (6 кл. Гребінківська гімназія)
Малишенко Наталія (7 кл. Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
Саган Дар'я (7 кл. Гребінківська гімназія)
Бесчаснова Аліна (7кл. Гребінківська гімназія)
Чорна Софія (8 кл. Гребінківська гімназія)
Троян Вікторія (9 кл. Гребінківська гімназія)
Шевченко Дар'я (10 кл.Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
Чечель Софія (11 кл. Гребінківська гімназія)
Довгаль Віктор (11 кл. Гребінківська гімназія)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Відділ освіти Гребінківської РДА


Схожі матеріали:
👁 1097
Категорія: Шкільний екран
Теги: Конкурс, Гребінківщина, школа, освіта





Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ