Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


22.04.2023

НМТ-2023: скільки потенційних учасників тестування створили персональні кабінети


Бажання складати тестування у тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 169 573 особи


НМТ-2023

До 3 травня 2023 року триває реєстрація на участь у національному мультипредметному тесті. Нині створено вже понад 211 тис. персональних кабінетів, близько 188 тис. осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Бажання складати тестування у тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 169 573 особи, за кордоном ー 18 364. Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники віддають перевагу історії України (109 455 осіб) й іноземним мовам (68 066 осіб). 27 123 особи виявили бажання складати третім предметом біологію, 4 026 осіб ー фізику, 2 673 особи ー хімію.

Щоб зареєструватися, вступнику/вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на вебсайті створити персональний кабінет. Якщо вступник /вступниця не натисне на кнопку «Надіслати на обробку», регіональний центр не зможе опрацювати інформацію, тож потенційного учасника не буде зареєстровано для складання НМТ.

У разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, вступників повідомлять про потребу виправити недоліки. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, не пізніше ніж 7 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині 10% учнів навчаються з-за кордону

Тож після надсилання документів для опрацювання, рекомендуємо перевіряти інформацію у персональному кабінеті, щоб не пропустити важливого повідомлення.

Також до 7 травня в персональному кабінеті вступник/вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він/вона бажає скласти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Схожі матеріали:
👁 293
Категорія: Шкільний екран
Теги: фізика, хімія, тестування

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ