Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

05.10.2013

«Олімпія» з Миргородщини стала кращою командою країни під егідою «Колоса»

На Полтавщині відбувся фінальний турнір футбольної першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

На Полтавщині відбувся фінальний турнір футбольної першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», в якому виступали 6 колективів, серед них — три команди з Полтавщини.

Фіналісти були розділені на дві підгрупи (по три команди). У групі «А» (Пирятин) перше місце посіла «Олімпія» (Савинці Миргородського району), яка перемогла ФК «Пирятин» — 5:3 і ФК «Амако» (Ковельський район, Волинська обл.) — 4:0. ФК «Пирятин», перемігши ФК «Амако» — 3:1, посів тут друге місце. У групі «Б» (Гребінка) переміг ФК «Легіон» (Гребінка), який здобув дві перемоги над: ФК «Скорук» (Томаківка, Дніпропетровська обл.) — 5:1 і «Лісівником» (Масевичі, Рівненська обл.) — 8:1. Другим був ФК «Скорук», який переміг «Лісівника» — 4:0.

У півфіналах «Олімпія» (Савинці) перемогла ФК «Скорук» — 2:0, А «Легіон» — ФК «Пирятин» — 3:1. У матчі за 3-є місце ФК «Пирятин» переміг ФК «Скорук» — 3:2. А у фінальному матчі «Олімпія» (Савинці) перемогла «Легіон» лише в серії післяматчевих пенальті — 5:3 (основний час — 1:1).

Отже трьома призерами першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» 2013 року стали три команди з Полтавщини — «Олімпія» (Савинці), «Легіон» (Гребінка) та ФК «Пирятин». Отже, команди однієї області «привласнили» цього року всі нагороди першості Всеукраїнського ФСТ «Колос»!