Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


02.12.2016

Слободо–Петрівська школа: Небезпека компютерної залежності

Найбільш незахищеними, як завжди, виявилися діти та підлітки

Слободо–Петрівська школа: Небезпека компютерної залежності22 листопада 2016 року учнями 11 класу була проведена виховна година "Небезпека комп'ютерної залежності".

Адже ця хвороба нашого часу набирає все більше обертів. Люди втрачають відчуття реальності, йдуть у віртуальний світ. Найбільш незахищеними, як завжди, виявилися діти та підлітки.

Учні 11 класу вибрали цікаву форму проведення заходу, щоб донести до підлітків інформацію про небезпеку. Про загрозливу ситуацію розповідали мами (Зюзь О., та Іванюта Т.), фахову консультацію надавали лікарі (Пилипенко Т., і Прудченко А.), комп'ютерної грамотності навчали програмісти (Єфременко Є. і Московченко В.).

У цікавих сценках, розіграних організаторами, школярі впізнали себе, своє надмірне захоплення комп'ютерами та телефонами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слободо–Петрівська школа: День гідності і свободи

А потім всі разом шукали шляхи недопущення загрози комп'ютерної залежності у наше життя. Кожен мав можливість висловити свою думку, внести пропозицію чи побажання.

 

 

У такій атмосфері взаємного діалогу і пройшов захід, девізом якого стали слова відомого письменника про комп'ютер: "Я дуже люблю цей маленький ящик, який допомагає мені жити. Але моя любов закінчується тоді, коли я розумію, що не я володію ним, а він володіє мною.

Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook, "ВКонтакте" та Twitter: всі найважливіші події Гребінківщини, і не тільки, в одному місці.

 
Слободо–Петрівська ЗОШ І – ІІІ ст.


Схожі матеріали:
👁 823
Категорія: Шкільний екран
Теги: компютерна залежність, Слободо–Петрівка, Grebenka.com, школа, шкільний екран

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ