Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


14.07.2025

Сплата ПДФО зросла на 21,2 %


Найбільше зростання ПДФО у великих регіонах та містах цілком логічно повʼязане зі зростанням значного попиту на послуги


Сплата ПДФО зросла на 21,2 %

Надходження з ПДФО за перше півріччя збільшилося на 21,2 % порівняно з минулорічним показником. Загалом платники податків сплатили 292,3 млрд гривень. Ця сума на 51,2 млрд грн перевищує торішню. 

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла в. о. Голови Державної податкової служби Леся Карнаух. 

Впродовж кількох місяців лідерами за сплатою залишаються:
 
- Київ – 68,2 млрд грн, 
- Дніпропетровська область – 28,9 млрд грн,
- Львівська область – 19,8 млрд грн,
- Київська область  – 17,5 млрд гривень.
 
Найбільше зростання ПДФО у великих регіонах та містах цілком логічно повʼязане зі зростанням значного попиту на послуги. Крім того, тут вищі зарплати та обсяг офіційного працевлаштування. 

«Водночас продовжуємо системну роботу з платниками податків щодо виведення діяльності з «тіні». Щоб було більше мотивації працювати цивілізовано, за єдиними правилами та підходами. Підвищуємо і ефективність адміністрування податків», – сказала Леся Карнаух.  

Головне управління ДПС  у Полтавській області


Схожі матеріали:
👁 139
Категорія: Актуально
Теги: Сплата ПДФО, послуги



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ