Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Пропозиції до мерії » Ставок в Городищі (Про колишній ставок)
Ставок в Городищі
Ania
Дата: Вівторок, 29.09.2015, 07:40 | Сообщение # 1


Группа: Гости





Хотілосья б запитати скільки треба ума і грошей (без розкрадань), щоб ставок (якщо можна ще назвати те місце ставком) у Городищі довести до ума?. Бульдозеру на день роботи, працівникам ЖКГ на 2, якомусь підприємству крикнути клич і в Городищі був би найкращий культурний озеленений парк на всій планеті. Там уже хащі такі, що вовки можуть завестися.
 
Андрiй
Дата: Вівторок, 22.03.2016, 12:44 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Я,як голова правлiння "Об'єднаня рибалок гребінківщини",можу дати відповідь на дане питання.Цифра яку нам назвали на зустрічі "компетентні люди",вдумайтесь!!! 8млн.грн(розрахунки 2х проектів 90х років),а бютжет міста лише 5млн.Але В.І.Колісніченко зрадів даній ініциативі та провів консультації з людьми,які вже мають досвід подібних робіт.Сам від себе запропонував вагому та всебічну допомогу.Зараз подаєм заяву на надання "ставка" в користування.Будемо відновлювати.По підрахункам нам потрібно зібрати близько 180тис.грн.Екскаватор у нас є,пальне обіцяють надати фермера.Тож чекайте,думаю вже влітку зможете відпочивати на пляжі біля ставка.Всі новини будть викладені у ЗМІ.
 
xnett
Ivan Vutso
Дата: Середа, 13.04.2016, 21:52 | Сообщение # 3


Группа: Жители
Сообщений: 1
Статус: Offline
Ок.
А струмки?
Як їх знайти,і почистити?
Бо почистити дно,то одне діло,а от шоб там була жива вода,а не застояне болото,то зовсім інше...
 
AmourTier
Татьяна
Дата: Понеділок, 25.07.2016, 11:56 | Сообщение # 4


Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
підтримую
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Пропозиції до мерії » Ставок в Городищі (Про колишній ставок)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: