Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Дівчачі балачки » Чи можливий щасливий шлюб без дітей? (Я хочу вийти заміж, але жити без дітей)
Чи можливий щасливий шлюб без дітей?
Гість
Дата: Субота, 03.04.2021, 23:32 | Сообщение # 1


Группа: Гости





Всім привіт. Підкажіть будь ласка,
Справа в тому, що хлопець хоче дітей, принаймні він так заявив. Я не хочу і не готова і мені нема чого їм дати. Він сказав що готовий їх забезпечити, але я не вірю і не довіряю. Де гарантія що він потім не кине мене вагітну, і що я буду робити, одна, вагітна, без нічого?
Я хочу вийти заміж, але жити без дітей. Він сказав що таке вкрай рідко зустрічається. І все одно рано чи пізно захочуть, тому що я дуже гарна.
І ніхто не захоче жити зі мною не розмножуючись, нібито тільки *** не захотів би від мене, він так сказав.
Тому що вийшли б дуже красиві діти, але по моєму це залежить не тільки від мене.
Як ви думаєте чи можливий щасливий шлюб без дітей ????
 
Гість
Дата: Вівторок, 06.04.2021, 23:45 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Ні, неможливий.
І про красу він заливає, щоб вуха розвісила і піддалася. Але якщо не хочеш - краще не народжуй. І чоловіка шукай такого ж.
І, як правило, діти роблять щасливою жінку. А для мужиків це зайвий тягар, і спосіб прив'язати жінку, щоб можна було ноги об неї витерти і вона нікуди не поділася.
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Дівчачі балачки » Чи можливий щасливий шлюб без дітей? (Я хочу вийти заміж, але жити без дітей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: