Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Путівник по кафе » Кафе «Магія» (Кафе «Магія»)
Кафе «Магія»
GreyzerUA
Дата: Вівторок, 27.09.2016, 21:48 | Сообщение # 1


Группа: Гости





Кафе «Магія» у Гребінці. Адреса: м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки
 
Вован
Дата: Четвер, 06.10.2016, 09:54 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Декілька разів доводилось в цьому кафе пити каву. Скажу так, з поганоі суміші гарноі кави не зробиш.
 
Ceceyo
Дата: Четвер, 06.10.2016, 21:30 | Сообщение # 3


Группа: Гости





Про каву не можна однозначно сказати: ця - хороша, а ця - погана. Адже в кожного є свої уподобання. Для мене, наприклад, ідеальна вранішня кава це - кенійська кава, що має кислинку - вона легка та стимулююча. Обідня кава має бути більш насиченою. Її смак має бути більш заокруглений.

Що ж до хорошої кави, то прийнято вважати, що високогірна кава найкраща. Що вище вона росте, то більше отримує сонця і вологи, то краще дозріває. Хорошою вважають каву, яка виросла на висоті 1000 - 1500 метрів. От, наприклад, такий сорт, як "Високогірна Кенія", що росте на висоті 1500 метрів над рівнем моря. Вона дикоростуча, у неї природні смакові властивості: яскравість і лимонна кислинка, що переходить в грейпфрутову. Але тут є й одна велика нажаль правда. У Гребінці такої кави дійсно не купите.
 
Толян
Дата: Субота, 18.03.2017, 01:34 | Сообщение # 4


Группа: Гости





Рідко буваю в цьому закладі, і хочу сказати не в захваті. Погане освітлення, гидомерний ремонт, кухня як в совкових столовах, музика нікудишня. Одним словом заклад для тих хто уже добряче десь нажабрився і приліз сюди доточить. І ніяк не кафе для сім'ї чи хороших (не алконавтів) друзів.
 
Світлана Жукова
Дата: Неділя, 26.03.2017, 17:00 | Сообщение # 5


Группа: Гости





Кращого закладу в Гребінці немає...і кращого обслуговування! Ціни приємні, кухня смачна, власники класнючі і дуже хороші! Була там вже раз 20!!! і кожен раз прихожу не як в кафе, а як у велику домашню компанію. Дуже обожнюю ВАС всіх!! Бажаю Вам не спортитись і побільше вдячних клієнтів, а не таких, які вишуковують лише мінуси!
 
Михайло
Дата: Неділя, 08.09.2019, 05:38 | Сообщение # 6


Группа: Гости





дуже пріємне обслуговування і ціни в нормі.Я завжди захожу сюди , шоб приємно відпочити
 
spiva
Дата: Неділя, 08.09.2019, 22:41 | Сообщение # 7


Группа: Гости





Після проведеного часу в кафе залишилися приємні враження. Інтер'єр цікавий, зал чистий. Персонал був уважний, доброзичливий і передбачливий. Меню здалося нудним, але усі блюда смачні. Якщо ви не прихильник авторської кухні, а просто хочете добре провести вечір з друзями, то Вам, звичайно, сюди.
 
bobik_grisha
Дата: Понеділок, 15.02.2021, 14:42 | Сообщение # 8


Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Наверное, крутое кафе.
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Путівник по кафе » Кафе «Магія» (Кафе «Магія»)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: