Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Спорт » може і спорт, а може і ні (покатушки, походи, ПВД, ЗСЖ)
може і спорт, а може і ні
Гавриленко
Віталій Гавриленко
Дата: Вівторок, 03.04.2012, 12:44 | Сообщение # 1


Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
всім мої вітання!!!
думав куди запихнуть топік: чи то в ЛАЙФ, чи то в спорт. і вирішив сюди, хоча і не зовсім спорт оскільки не ставиться ніяких конкретних спортивних цілей та досягнень - просто для себе.
хочу дізнатись чи багато серед форумчан людей, для яких відпочинок перед телевізором-монітором то не відпочинок.
Для мене найкращий відпочинок - то активний рух в будь-якому напрямку і будь-яким способом: чи то сісти на вел покататись, чи на скали на вихідні, чи в -20 сходить кудись в Карпати з рюкзаком - Головне щоб не місці smile
кому цікаво і хто має якісь ідеї або ж і цілі маршрути як для піших так і для велопоходів - відписуйтесь.


ще ніхто не впав на вершину з неба - всі підіймалися з самого низу!!!

все буде - Пецельово!!!
 
реформатор
Дата: Неділя, 11.11.2012, 11:41 | Сообщение # 2


Группа: Гости





зачем так далеко ехать когда можно путешествовать по гребенковскому району на велосипеде мопеде да еще прихватить фотоапарат или металлоискатель--- это действительно отличный отдых нежели
сидеть возле ящика-дыбилизатора и тупеть от попсы-политики.
 
crowwwdua
Олег Корниенко
Дата: Неділя, 18.08.2019, 03:25 | Сообщение # 3


Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Всегда СПОРТ!
 
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Спорт » може і спорт, а може і ні (покатушки, походи, ПВД, ЗСЖ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: