СПОРТ И АКТИВНЫЙ ОТДЫХ


Поиск:   

    

Гребінківська дитяча спортивна школа - ДЮСШ


У вересні 1965 року рішенням голови Полтавського облвиконкому Степана Карповича Бойка була заснована Гребінківська дитяча спортивна школа. Це була данина тій роботі, яка проводилась в місті з розвитку фізичної культури і спорту. Як зараз не згадати наших гандболістів-юнаків, які в 1964 році на Спартакіаді школярів України в зональних змаганнях вибороли 1 місце, легкоатлетів, які в цьому ж році в обласній Спартакіаді школярів посіли 3 місце після Полтави та Кременчука, футболістів, які у фінальних змаганнях в м.Миргороді посіли З місце. А як не згадати юних баскетболістів сш №1, сш №4, які були переможцями обласних змагань.

Перегортаючи першу шкільну книгу наказів, знаходимо наказ про призначення першого директора А. П. Тарана, перших тренерів Ю. А. Тарасюка, О. К. Метельського, Я. В. Корпана, К. М. Губку. М. В. Луніна, Є. О. Шевченко, Л. Г. Охріменко. Це були учителі фізкультури, ентузіасти своєї справи, фанатично віддані спорту. Яка тоді була спортивна база? Це стадіон, спортзал сш №3, спортзал БК, кімната для проведення занять фізичною культурою сш №4. Колишні учні пам'ятають, скільки гарних баскетболістів і гандболістів було підготовлено в цьому залі вчителем О. К. Метельським. Світла йому пам'ять.

З часом почали прибувати нові тренери: Микола Дмитрович Запорожець, Надія Василівна Пічугіна, Микола Олександрович Маменко, Лариса Степанівна Конопленко, Людмила Георгіївна Драпалюк, Людмила Михайлівна Кушнір - прекрасний дитячий тренер, Василь Васильович Полівода, Віталій Іванович Літовкін, Микола Миколайович Толочний, Станіслав Трохимович Квітка.

В 1983 році методом народної будови почали будувати спортивний комплекс. Цю добру справу очолив міський голова П. О. Брижіцький. Велика йому подяка від дітей та їх батьків. В цей час директором уже працював Олександр Григорович Толочний. Під його керівництвом на будову виходили і учні, і тренери: Валерій Могила, Василь Панімаш та інші тренери школи.

В березні 1986 року було закінчено будову спортивного залу. Чудове було відкриття, відбулося велике спортивне свято. Присутніми були І. Бака - голова комітету фізичної культури і спорту України, керівництво області. Спортивне життя значно змінилось. Тренери одержали спортивний зал, де стало можливим проводити заняття на належному рівні.

 Багато проводилось змагань різного рівня. На запрошення міського голови на тренерську роботу в ДЮСІІІ прибули спеціалісти з різних куточків країни: подружжя Сергій та Людмила Яковенки, Анатолій та Анна Момоти, Володимир Романов, Володимир Чернявський. Вони уже працювали під керівництвом нового директора школи Юрія Миколайовича Правдицького.

Першу половину дня вони працювали на будівництві, а після обіду ішли на основну роботу - тренувати юнаків та дівчат. На жаль, чудові спеціалісти Сергій Яковенко, Анатолій Момот залишили Гребінку, переїхавши на нове місце роботи, на більш високий рівень тренерської роботи. порядок в школі.

12 років плідної праці не пройшли даром. Справу його нині продовжує Володимир Петрович Чернявський, і з ним працюють тренери з досвідом: Валентина Линовицька, Володимир Жила, молодше покоління - Олександр Забіла, Олена Тарасюк, Світлана Лук'янович, Тетяна Узол, Сергій Симоненко та незмінний працівник ДЮСШ з часів заснування Юрій Антонович Тарасюк.

Незважаючи на негаразди, школа працює плідно, щороку займаються 200 учнів, які беруть участь в змаганнях різного рівня - від матчових зустрічей до чемпіонатів України. 

 В даний час намагаються допомогти школі засновники, адміністрація, і, можливо, з'являться у школі свій медичний працівник, свій автобус, і спортивна школа запрацює ще більш плідно і натхненно, і все заради того, щоб наші діти відчували турботу про себе з боку нас - дорослих. Як каже Юрій Антонович Тарасюк тренерам:

"Вічно вчитися, вічно рости і вічно прагнути вперед..."

загрузка...

АДРЕСА ТА ТЕЛЕФОНИ

Полтавська обл.,
м.Гребінка,
пров. Спортивний,2а

Директор: Чернявський Володимир Петрович

 тлф. 8(05359)9-12-64
ВИДИ СПОРТУ

   • Гандбол;
   • Легка атлетика;
   • Футбол.


ФОТОУчні ДЮСШ


Сучасний спортивний комплекс
Центральний вхід до одного з приміщень комплексуЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як довести дівчину до оргазму поцілункам...

/_pu/64/60506542.jpg

Зелений, жовтий або з коричневими цяткам...

/_pu/63/48098135.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Декілька способів пофарбувати яйця на Ве...

/_pu/63/82476495.jpg

3 хитрощі, щоб помідори не хворіли на фі...

/_pu/63/01628058.jpg

Картопляна мудрість, яка врятує вас від ...

/_pu/65/79479116.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Необычные и самые красивые женские имена

/_pu/65/63702162.jpg

2 корисні поради для тих, у кого не плод...

/_pu/63/45846229.jpg

Змусити чоловіка забути про інших: що ро...

/_pu/64/89596555.jpg

Щоб улітку збирати полуницю кілограмами,...

/_pu/63/55930888.jpg