Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Полтавщина
12.08.2011
Гребінка входить у вісімку міст Полтавської області, що мають чинні генеральні плани


Гребінка входить у вісімку міст Полтавської області, що мають чинні генеральні плани

На Полтавщині із 15 міст лише 8 мають чинні генеральні плани. Це - Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Червонозаводське, Гадяч, Гребінка, Глобине та Хорол, - повідомив сьогодні на щотижневій нараді в облдержадміністрації начальник Управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА, головний архітектор області Юрій Петрук.

За його словами, за наявністю генпланів Полтавщина займає середнє місце в Україні.

До паспорту  об'єктів Полтавської області входить  1850 міських та сільських населених пунктів. Фахівці управління разом з архітекторами райдержадміністрацій опрацювали 908 генпланів сільських населених пунктів. Дію подовжили 548 генпланам.

За словами Юрія Петрука, є села, які не потребують внесення коректив до генпланів, оскільки там нічого не будують. Самі ж населені пункти фактично вимирають.

У першу чергу необхідно терміново розпочати коригування та оновлення генпланів населених пунктів, які належать до списку історичних, - підкреслив начальник управління архітектури.

«Не має генплану, не має можливості займатися відведенням землі та здійсненням інвестиційної діяльності».
Для впорядкування містобудівної документації області на сьогодні  необхідно  72,6 млн грн. З них на розроблення схем планування території області витратять  2,1 млн грн, коригування та оновлення схем територій районів - 6,1 млн грн, розробку, коригування генпланів сільських населених пунктів - 64 млн грн.

Генплани, які вже є у містах, після доопрацювання отримують необмежений термін дії.  Вносити зміни в них можна 1 раз на 5 років.

За його словами, до паспорту об'єктів Полтавської області входить 1850 міських та сільських населених пунктів.

Фахівці управління разом з архітекторами райдержадміністрацій опрацювали 908 генпланів сільських населених пунктів.

Дію подовжили 548 генпланам. За словами Юрія Петрука, є села, які не потребують внесення коректив до генпланів, оскільки там нічого не будують. Самі ж населені пункти фактично вимирають.

У першу чергу необхідно терміново розпочати коригування та оновлення генпланів населених пунктів, які належать до списку історичних, - підкреслив начальник управління архітектури: «Нема генплану - немає можливості займатися відведенням землі та здійсненням інвестиційної діяльності».

Для впорядкування містобудівної документації області на сьогодні  необхідно 72,6 млн грн.

З них на розроблення схем планування території області витратять  2,1 млн грн, коригування та оновлення схем територій районів - 6,1 млн грн, розробку, коригування генпланів сільських населених пунктів - 64 млн грн.

Генплани, які вже є у містах, після доопрацювання отримують необмежений термін дії.  Вносити зміни до них можна раз на 5 років.

Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 945
Теги: населений пункт, генплан, генеральний план
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ