Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
08.09.2011
Подай руку школі


Подай руку школі

Тільки разом, за участю всієї громади, благодійних людей, спонсорів і всіх небайдужих, ми зможемо хоча б частково зрушити хвилюючу проблему з місця.

У липні поточного року в Україні стартувала загальнодержавна акція «Дай руку першокласнику», яка була спрямована на те, щоб створити необхідні умови для адаптації дитини у школі.

Як по Україні, області, так зокрема і в Гребінківському районі в ній узяли активну участь представники органів виконавчої влади, керівники с/г підприємств та приватні підприємці.

Дітям, що проживають в сім'ях, які опинилися в складних життєвих обставинах за безпосередньої участі голови райдержадміністрації було вручено набори канцтоварів та придбано шкільну форму.

На виконання програми "Успішна Полтавщина – заможна територіальна громада. Будуємо разом!", за сприянням  голови райдержадміністрації Анатолія Вихора, Партії Регіонів, а також спонсорів і меценатів району вжито заходів щодо забезпечення належних умов для функціонування шкільних їдалень у загальноосвітніх навчальних закладах.

В перший день нового навчального року 20 шкіл району отримали в своє користування  потрібні подарунки – електром'ясорубки, холодильники, та морозильні камери.

Велика подяка від імені дітей, вчителів, батьків за спонсорську допомогу керівництву СТОВ "Прогрес", ради сільськогосподарських товаровиробників, ТОВ "ГЯДТ Агро", ПП "Вороненці", ПП "Мар'янівське", СФГ "Україна", СФГ "Татіана", ТОВ "Мадег", ПСП "Ярина", зернової компанії "Хорс", та приватним підприємцям Мокроусову С.Ю., Борисовій Л.В.

На виконання комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011 – 2015 років наш район, за кошти з обласного бюджету, отримав шкільний автобус на 29 посадкових місць. Це дасть змогу здійснювати безперебійний підвіз учнів Тополівської сільської ради до шкіл міста.

Автор: Офіційний веб-сайт
Гребінківської районної державної адміністрації


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1443
Теги: Гребінківський район, кошти, школа, автобус
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ