Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Освіта
26.09.2012
У Гребінківському районі цього року планується утилізувати 32,2 тонни непридатних хімічних засобів захисту рослин

В Полтавській області розпочався черговий етап утилізації непридатних пестицидів

На Полтавщині повністю очистили від отрутохімікатів 7 районів

У Полтавській області 24 вересня розпочався черговий етап утилізації невизначених та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин. Утилізацію хімречовин планують завершити вже цього року.

Непридатні отрутохімікати вивозяться з Полтавщини вже другий рік поспіль.

Повністю очищені від отрутохімікатів території Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Котелевського, Решетилівського, Шишацького районів та частково Чутівського і Хорольського районів.

У лютому цього року керівництвом області та депутатським корпусом на сесії обласної ради було прийняте рішення про внесення змін і доповнень до даної програми. Було вирішено завершити очищення території області від отрутохімікатів у 2012 році. Відповідно до програми заплановано виділення 8 млн. грн. з обласного та 10 млн. грн. з державного бюджетів. Проте з Державного бюджету було виділено 6,3 млн. грн., а з обласного — 9,5 млн. грн.

У 2012 році роботи з утилізації непридатних розпочалися 24 квітня на складі Хорольської сільгоспхімії в Хорольському районі за рахунок коштів обласного бюджету. За межі області та країни в цьому році вивезено 320 тонн.

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було виділено ще 1,5 млн. грн., за рахунок яких планується утилізувати 60 тонн отрутохімікатів.

На сьогоднішній день в області залишилось близько 340 тонн отрутохімікатів.

За рахунок коштів Держбюджету цього року планується утилізувати 279,6 тонн непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин та забрудненої тари у наступних районах: Гребінківському — 32,2 тонни, Зіньківському — 3,9 тонни, Карлівському — 17,4 тонни, Кобеляцькому — 23,9 тонни, Козельщинському — 6,8 тонни, Кременчуцькому — 1,2 тонни, Лохвицькому — 9,1 тонни, Лубенському — 27,3 тонн, Машівському — 28,0 тонну, Миргородському — 15,1 тонни, Новосанжарському — 58,7 тонни, Пирятинському — 4,1 тонни, Полтавському — 17,9 тонн, Чорнухинському — 3,1 тонни, Чутівському — 8,0 тонн, Оржицькому — 23,0 тонни.

Управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА


Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 1074
Теги: захист рослин, кошти, отрутохімікати, Гребінківський район, бюджет, полтавська область, утилізація
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ