Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
19.04.2012
У Гребінці побудують Свято-Миколаївський храм Української Православної Церкви Київського Патріархату


У Гребінці побудують Свято-Миколаївський храм Української Православної Церкви Київського Патріархату

За рішенням Гребінківської міської ради Полтавської області, виділено в постійне користування Свято-Миколаївській церкві земельноу ділянку площею 0,16 га. ( 40м.х 40м.) в м. Гребінка по пров. Пирятинському, 30-А для будівництва Православного Храму.

У відповідності з ст.ст. 12, 92, 184 Земельного кодексу України, Св'ято-Миколаївська церква виготовила проект землеустрою,  технічну документацію на будівництво та отримала дозвіл в Лубенському територіальному Управлінні інспекції ДАБК на будівництво Православного Храму.

Термін забудови не повинен перевищувати 3-х років.

До всіх гребінківців, до небайдужих громадян звертається церковна громада Свято-Миколаївської Української Православної церкви Київського Патріархату міста Гребінка з проханням про допомогу:

"Шановні громадяни! Православні хрестияни!
Від імені Свято-Миколаївської Української Православної церкви Київського Патріархату міста Гребінка, Полтавської області звертається до Вас церковна громада з великим проханням – допомогти у зборі коштів на будівництво церкви.

Богослужіння нашої громади уже 5 років проводиться  у половині металевого вагону. Приміщення дуже не зручне для звершення служби Божої. Порушується питання про будівництво церкви. На даний час виготовлена проектно-кошторисна документація та відведення землі під забудову.

Можливості прихожан дуже обмежені, на території Гребінківського району немає великих підприємств  які б могли взяти на себе хоча б частину витрат на будівництво храму.

Нам дійсно немає кому допомогти,  тому ми звертаємось до всіх людей доброї волі надати посильну матеріальну  допомогу. Благодійництво, як свята справа, завжди було притаманне нашому народу і своєю участю у будівництві святині ми самі збагачуємося духовно, рятуємо свої душі, єднаємося з Богом і тим самим збагачуємо духовну скарбницю нашої держави.

Будова храму буде великою подією і духовною радістю не тільки для нашої громади, а й для сотень мешканців міста та району.

Сподіваємося на вашу доброту і християнську любов до ближнього, будемо молитися за Вас та ваші родини, щоб милосердний Господь через добрі діла благословив всі наші труди та починання.

Спаси всіх нас Господь.

Церковна громада Свято-Миколаївської Української Православної церкви Київського Патріархату міста Гребінка, наші реквізити:

Приватбанк Р/Р 26002054504856
МФО 331401
Код 34689826
Телефон Отця Миколая 097-894-24-76
"
Церковна громада Свято-Миколаївської Української
Православної церкви Київського Патріархату міста Гребінка


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1142
Теги: будівництво, Українська Православна Церква, Свято-Миколаївський храм, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ