Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
18.10.2012
Опоненти «УДАРу» використали для «чорного піару»... дітей

Під час зустрічі в Гребінці з лідером партії «УДАР» невідомі залучили школярів для розпсвдіодження агітаційної літератури

Опоненти «УДАРу» використали для «чорного піару»... дітей

Під час зустрічі в Гребінці з лідером партії «УДАР» Віталієм Кличком і кандидатом у народні депутати Тарасом Кутовим невідомі залучили школярів для розпсвдіодження агітаційної літератури, спрямованої проти Тараса Кутового.

- Вони скористалися тим, що це діти, - розповідає вчителька однієї з Гребінківських шкіл Людмил Павлівна. - Запитали їх: «Ви - за Кличка?». Діти хором відповіли: «Так!», «Ну тоді допоможіть нам. Можете роздати буклети?».

Діти з радістю погодилися. їм дали по пачці цих буклетів. А а  коли вдома прочитали й розібралися що до чого, то були обурені й діти, й особливо їхні батьки.

Звісно ж, ніхто не повірив, що цю літературу могли роздавати «УДАРівці» або прихильники Тараса Кутового. Наступного дня учні поприносили буклети в школу. Вони ледь стримували сльози, що їх так підставили, використавши їхню прихильність до Віталія Кличка.

Учителька не приховує свого обурення, бо такої підлості не було ще на жодних виборах. Це наскільки треба було втратити совість, щоб «зіграти» на почуттях дітей? «Чорні» буклети також підсували в пакети з агітаційною літературою, яку роздавали біля наметів «УДАРу» й Тараса Кутового.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Об'єднана опозиція "Батьківщина" зняла Миколу Карнауха на користь Тараса Кутового який балотувався в окрузі № 151

Невідомі понабирали таких пакетів, поклали туди свою «бридоту» й тицяли людям, ніби це від «УДАРівців».

А мораль проста: до виборів залишається зовсім мало часу. У Віталія Кличка й Тараса Кутового - величезна підтримка. Тож опоненти й не гребують жодними методами, щоб підірвати їхні рейтинги. Але люди - розумніші, ніж декому здається, вони все бачать, розуміють.

Людмила ПЕРЕДЕРІЙСхожі матеріали:
👁 1560
Категорія: Суспільство
Теги: Вибори, буклет, Гребінка, Тарас Кутовий. Кличко, Удар
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ