Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
19.12.2012
У Гребінці відбувся конкурс читців творів Євгена Гребінки (ФОТО)

Конкурс організовує відділ культури і туризму спільно з відділом у справах сім'ї, молоді та спорту, відділом освіти Гребінківської РДА

У Гребінці відбувся конкурс читців творів Євгена Гребінки

І знову зібралися на свято художнього слова учні та вчителі, залюблені у творчість нашого земляка Євгена Павловича Гребінки.

15 грудня у Гребінківському районному будинку культури відбувся черговий районний конкурс читців творів Євгена Гребінки, присвячений 201 - річниці від дня народження письменника, цей конкурс заснований Гребінківською районною державною адміністрацією з метою популяризації творчості письменника Євгена Гребінки, збагачення та поповнення репертуару читців району кращими творами сучасних авторів, підвищення виконавської майстерності читців-аматорів сцени.

Конкурс організовує та проводить відділ культури і туризму спільно з відділом у справах сім'ї, молоді та спорту, відділом освіти Гребінківської РДА.

Загальне керівництво з підготовки та проведення конкурсу здійснює Гребінківський районний будинок культури. Цього року брали участь у конкурсі виконавці першої категорії (від 7 до 17 років). Наймолодшій учасниці - 8 років, найстаршим -16 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінківські школярі будуть вчитися до останньої суботи року

Розповідали вони твір Євгена Гребінки та твір за власним уподобанням або авторський. Взяли участь у конкурсі 23 школярі. На жаль, було дуже мало слухачів і глядачів А репертуар учасників був дуже різноманітний.

Все нові грані таланту Євгена Гребінки розкривали учасники: байки, лірична поезія, проза а також читали твори Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Остапа Вишні, Андрія Малишка, наших земляків, своїх рідних і свої власні.

Зросла і виконавська майстерність учасників конкурсу, відчувається, як наполегливо працюють з ними вчителі, батьки, хто готував їх до виступу.

Юні артисти, створили на сцені незабутні образи: законної дівчини з душею птахою, веселого ярмаркувальника, трепетного юнака, що відкриває для себе перше почуття, юної провінційної панночки, поєднували художнє слово з піснею, з мелодекламацією...

Просто чудові були виступи.
За матеріалами «Гребінчин край»


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1117
Теги: будинок культури. конкурс, Твір, читці. гребінка, шевченко, Євген Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ